Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Sanok

Zamów kuriera w Sanoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Sanok

Sanok to miasto w województwie podkarpackim położone w Dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej. To najbardziej wysunięte na wschód miasto w Polsce. Słynie przede wszystkim z przemysłu chemicznego. Jest to jeden z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie – rafineria i kopalnie ropy naftowej funkcjonowały w mieście już przed rokiem 1884. W ostatnich latach Sanok rozwija się bardzo dynamicznie – powstają liczne firmy i lokale usługowe. Mieszkańcy okolic chętnie korzystają także z usług kurierskich. Tradycyjnie wielu z nich wysyłając paczki wybiera ofertę Poczty Polskiej. Chociaż z roku na rok przybywa firm świadczących usługi kurierskie, cały czas wielu mieszkańców Sanoka i okolic preferuje korzystanie z Poczty Polskiej. To największy i najstarszy operator pocztowy na polskim rynku: obecnie zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników i tworzy sieć 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. O jakości usług świadczonych przez Pocztę Polską mogą świadczyć zdobyte przez firmę wyróżnienia: wśród nich warto wymienić tytuł “Firma Przyjazna Niepełnosprawnym” w konkursie “Pracodawca godny zaufania” i 1. miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek Rzeczypospolitej.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Sanoku bez problemów nadasz paczki w urzędzie pocztowym. Znajdziesz tam pięć urzędów pocztowych w dogodnych lokalizacjach, co pozwala wygodnie odbierać i nadawać paczki. W ostatnich latach jednak coraz więcej osób oczekuje od przewoźnika usług kurierskich świadczonych w modelu door-to-door, czyli dostawy paczek od domu nadawcy do odbiorcy. Z tego powodu Poczta Polska SA powołała Pocztex – firmę, która zajmuje się realizacją właśnie takich zleceń. Jeżeli interesuje Cię nadanie przesyłki bez wychodzenia z domu, zamów kuriera Poczty Polskiej online za pośrednictwem platformy Globkurier.pl.

Działa na zasadzie wygodnej porównywarki usług kurierskich. Umożliwia błyskawiczną wycenę dostawy paczki u kilkudziesięciu przewoźników działających na rynku. Za pomocą platformy Globkurier.pl masz możliwość nadania paczki Pocztex Kurier 48 i Pocztex Express 24. Zapłać za zlecenie online lub wybierz płatność za pobraniem. Przygotuj przesyłkę do wysyłki, zabezpieczając zawartość na czas transportu. Kurier odbierze paczkę spod Twoich drzwi i dostarczy ją odbiorcy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sanoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: