Menu

kurier InPost

Kurier InPost Sanok

Zamów kuriera InPost w Sanoku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Sanok

Chcesz zamówić kuriera inPost w Sanoku szybko i tanio? Doskonałą propozycją jest platforma Globkurier.pl, czyli oferta brokera dla usług kurierskich i transportowych, gdzie możesz liczyć na wycenę niższą nawet o 70% w stosunku do oferty przewoźnika. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej. Ponadto przybliżymy, ile punktów nadania i odbioru znajduje się w mieście, a także jaka forma nadania będzie najwygodniejsza. Sanok jest malowniczym miastem w województwie podkarpackim, w którym znajdziesz aż 5 paczkopunktów, a także 18 paczkomatów. Zawsze możesz zamówić również kuriera na dowolny adres w Sanoku. Masz możliwość zamówienia odbioru przez kuriera do godz. 13.00. Etykietę możesz wydrukować po zamówieniu kuriera inPost online i najlepiej to zrobić na platformie Globkurier.pl.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamów kuriera inPost na stronie Globkurier.pl, a możesz liczyć na naprawdę dobre warunki i korzystną wycenę. Jest ona oferowana nie tylko dla firm, ale i klientów indywidualnych. Można założyć konto za darmo, a później wyceniać swoje przesyłki. Opłata za usługę kurierską może być znacznie niższa niż u przewoźnika, bo wszystkie ceny są negocjowane. To jednak jeszcze nie wszystko, bowiem przedsiębiorcy mogą skorzystać z odroczonej płatności faktur. Każdy użytkownik ma do dyspozycji kilka form płatności, w tym szybkie przelewy online czy BLIK, można również korzystać z karty prepaid. Po wpisaniu parametrów paczki można ją wycenić.

Wystarczy wybrać ofertę kuriera InPost i opłacić przesyłkę. Wydruk listu przewozowego jest konieczny. Należy go nakleić na paczkę, a następnie udać się do punktu lub czekać na kuriera. Paczka nie może mieć wymiarów większych niż 220 cm biorąc pod uwagę sumę wszystkich boków i wagę nie większą niż 30 kg, a najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 120 cm. To dotyczy nadawania paczek kurierem inPost od drzwi do drzwi. W przypadku paczkomatu maksymalna waga paczki to 25 kg, a maksymalne wymiary to 41 x 38 x 64 cm.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sanoku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: