• Kody pocztowe Kluczbork - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Kluczborku.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Kluczborku

     Zastosowanie kodów pocztowych radykalnie zmieniło oblicze Poczty Polskiej i pozwoliło lepiej usystematyzować sortowanie przesyłek. Dzięki nim, od razu wiadomo, dokąd trafić ma przesyłka. Wyróżniamy kody charakterystyczne dla danych regionów, konkretnych odbiorców oraz placówek pocztowych. Nie zawsze jeden kod stosuje się w odniesieniu do całej miejscowości, co ma miejsce przykładowo w miastach wydzielonych. Dowiedz się, jakie są kody pocztowe w mieście Kluczbork.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Lista kodów pocztowych udostępnia wszystkie kody pocztowe. Kluczbork jest jednym z miast, którego na tej liście nie mogło zabraknąć. Ponieważ jednak w Polsce funkcjonuje ogrom kodów, często przynajmniej kilku dla jednej miejscowości, odnalezienie konkretnego miasta na liście może być nieco czasochłonne. Generuje to także pomyłki w prawidłowym odczytaniu kodu pocztowego, który znajduje się wśród wielu innych cyfr. Zaletą sporządzenia takiej listy jest jednak to, że zawiera każdy kod pocztowy, który funkcjonuje na terenie Polski, oraz że dzięki niej możliwe było stworzenie wygodnego narzędzia do wyszukiwania kodów po województwie, nazwie miasta i ulicy lub odnajdywania regionu po jego kodzie pocztowym. Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia natychmiastowe znalezienie odpowiedniego kodu pocztowego w zaledwie kilka sekund. W odpowiednie pola należy wpisane istotne dane, nacisnąć odpowiedni guzik i czekać na rezultaty. Dzięki wyszukiwarce nadawca może mieć pewność, że paczka została poprawie zaadresowana i dotrze do odbiorcy w określonym przez przewoźnika czasie. Często zdarza się bowiem tak, że dostarczenie nieprawidłowo zaadresowanej paczki znacznie się przedłuża. Możliwe jest także jej zawrócenie do nadawcy.

     Lista ważnych kodów pocztowych Kluczbork

     Kluczbork jest miastem, które leży w województwie opolskim oraz powiecie kluczborskim. Według niedawno zgromadzonych danych zamieszkuje go około 24 tysiące ludzi. Ponadto, w mieście znaleźć można wiele atrakcji, które czynią je bardzo atrakcyjnym kierunkiem bliższych i dalszych wycieczek. Wśród nich można wymienić między innymi Stare Miasto, zabytkowe kamienice, kaplicę czy pozostałości murów obronnych. Miasto ma bardzo bogatą historię, a to sprawia, że oprócz codziennych potrzeb mieszkańców związanych, chociażby z zakupami przez Internet, konieczne jest także wysyłanie i odbieranie na jego terenie pocztówek, pamiątek z wakacji i podarków dla bliskich osób. Do tego potrzebny może być kod pocztowy. Kluczbork posiada ich dwa: 46-200, 46-203.

     • 46-200 ul. Mickiewicza 6; Placówka Pocztowa
     • 46-203 ul. Ligonia Juliusza 14 A; Placówka Pocztowa
     • 46-200 ul. Kstowica 1; Urząd Miasta

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: