Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Kluczbork

Zamów kuriera DPD w Kluczborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Kluczbork

Progres e-commerce przyczynił się do intensywnego rozwoju branży kurierskiej w całym kraju, w tym również w Kluczborku. Wysokiej jakości usługi kurierskie, w atrakcyjnej cenie, są dzisiaj mocno pożądane. Jednakże konkurencja w branży również uległa rozrośnięciu. Dlatego istniejące od lat firmy, stale wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadzając udogodnienia, których celem jest uproszczenie działań związanych z nadawaniem przesyłek oraz szeroki dostęp do usług przewozowych, mających na celu pozyskanie Klientów. Jedną z przodujących firm w Polsce, która wyróżnia się szczególną dbałością o wygodę Klientów jest DPD Polska. DPD Polska, celem ułatwienia dostępu do swoich usług, utworzyła dla mieszkańców Kluczborka sieć drobnych punktów obsługi przesyłek – Pickup. Ponadto firma zadbała o swoją obecność w sieci Internet. I umożliwiła nadawanie przesyłek bez konieczności wychodzenia z domu czy z pracy, dzięki wprowadzeniu usługi zamówienia kuriera po odbiór paczki. W samym Kluczborku DPD Polska zorganizowała 6 punktów obsługi przesyłek i dwa punkty w okolicznych miejscowościach. Zlokalizowane one są na ul. Zamkowej 7, Grunwaldzkiej 28, Mickiewicza 20C, Byczyńskiej 27, Wołczyńskiej 21, Kuniów 96A.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kuriera można zamówić nadając przesyłkę online przez stronę www. DPD lub za pomocą panelu jednej z największych i najlepszych platform transportowych GlonKurier.pl. Obie możliwości są proste i wygodne, jednakże korzystanie z pośrednictwa platformy skutkuje olbrzymimi oszczędnościami na kosztach wysyłki. Ponieważ GlobKurier.pl przed zawarciem umowy z poszczególnymi przewoźnikami przeprowadza negocjacje cenowe. Może zatem zaproponować swoim Klientom stałe, bardzo niskie ceny za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Intuicyjny panel platformy praktycznie “sam przeprowadza Klienta” przez wszystkie etapy procesu. Wystarczy wejść na stronę platformy Globkurier.pl i w pierwszym etapie system poprosi o podanie kraju nadania i odbioru przesyłki, jej parametrów, czyli długości, szerokości i wagi oraz ilości paczek.

W kolejnym kroku, po kliknięciu zakładki “Wyceń przesyłkę”, system wyświetli listę firm kurierskich, które mogą wykonać dane zlecenie, łącznie z cenami za wykonanie usługi. Na tym stadium, wystarczy z listy wybrać DPD i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera po odbiór paczki. W etapie końcowym należy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy, określić zawartość przesyłki i opłacić usługę. DPD we współpracy z platformą umożliwia także opłacenie usługi gotówką u kuriera. W ostatnim kroku należy już tylko przygotować przesyłkę oraz wydrukować i nakleić na nią list przewozowy. Potem pozostaje oczekiwanie na kuriera. Zaletą korzystania z platformy jest także brak obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Jednakże w przypadku Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości przesyłek miesięcznie, rejestracja i bezpłatne konto na platformie, przynoszą dodatkowe korzyści i funkcjonalności. Pozwalają one na jeszcze większą oszczędność na kosztach wysyłki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kluczborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: