Logo
Menu

globbox

GlobBox Kluczbork

Sprawdź ofertę GlobBox w Kluczborku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Kluczbork

W Kluczborku, podobnie jak i w całej Polsce, intensywnemu rozwojowi uległ rynek e-commerce, a wraz z nim wrosło zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Konkurencja na rynku przewozowym jest wprawdzie duża, jednakże coraz większą popularnością cieszy się operator kurierski GlobBox.net.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

JEdną z możliwości nadania paczki w GlobBox jest droga online, z późniejszym dostarczeniem przesyłki do punktu paczkowego lub z usługą zamówienia kurier po jej odbiór. Korzystanie z takiej opcji jest możliwe przez stronę operatora lub przez stronę platformy transportowej GlobKurier.pl. Nadanie przesyłki w GlobBox przez GlobKurier.pl jest niesamowicie proste. Wystarczy bowiem po wejściu na stronę platformy, podać kraj nadania i odbioru przesyłki, jej parametry i ilość paczek. Po dokonaniu wyceny, system wyświetla listę firm kurierskich do wyboru, łącznie z indywidualnymi cenami za usługę. Jest to etap, w którym należy wybrać firmę GlobBox oraz wyselekcjonować przewoźnika. W kolejnym kroku można dodatkowo zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. Następnie należy uzupełnić dane adresowe i kontaktowe nadawcy i odbiorcy i opłacić zamówienie. W ostatnim etapie należy jeszcze wydrukować i nakleić na paczkę list przewozowy. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na wizytę kuriera. Nadania realizowane w GlobBox, są realizowane w różnych terminach, w zależności od wyboru firmy kurierskiej.

Jednakże, w przypadku zleceń krajowych, przesyłki nadane i opłacone do godziny 11.00, doręczane są z reguły tego samego dnia. Z kolei te opłacone po godzinie 11.00, doręczane są w kolejnym dniu roboczym. Natomiast w przypadku zamówienia kuriera po odbiór nadanej paczki sytuacja wygląda podobnie. Oznacza to, że przesyłki nadane i opłacone do godziny 11.0,0 są zazwyczaj odbierane jeszcze tego samego dnia. Firma dokłada bowiem starań, by dostęp do jej usług był jak najszerszy. Ponadto operator priorytetowo podchodzi do bezpieczeństwa powierzanych przesyłek. Czuwając nad prawidłowym i terminowym przebiegiem doręczenia i oferując pełną pomoc w razie konieczności wszczęcia procedury reklamacyjnej. Mieszkańcy Kluczborka mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki w punkcie paczkowym, zlokalizowanym n ul. Jagiellońskiej 14, w punkcie “Trafiki” mieszczącym się na terenie “Kauflandu”. Punkt obsługuje paczki od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00-22.00.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kluczborku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: