• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Kluczbork

  Zamów kuriera DHL w Kluczborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Kluczbork

  W Kluczborku jest wiele punktów, gdzie można nadać, ale i odebrać przesyłki DHL. Większość z nich jest czynna do 23.00. Dzięki temu można odebrać, ale i nadać przesyłkę nawet po pracy. Najpopularniejszym oddziałem jest ten, który mieści się w sklepie Żabka na ul. Wyspiańskiego 1. Można również wybrać się na Byczyńską 14 bądź Krakowską 18. Warto wiedzieć, jaką przesyłkę można nadać w punkcie. Może mieć ona maksymalny wymiar do 120x60x60 cm. Nie powinna być też cięższa niż 31,5 kg. Jeśli chodzi o odbiór paczek w DHL POP, to nie mogą być one cięższe niż 25 kg. Ich wymiar nie powinien być większy niż 80x60x60 cm. W sklepach Żabka można odebrać przesyłkę za pobraniem do 1000 zł. Jeśli nadaje się paczkę w weekend, to wyruszy ona w drogę w poniedziałek, gdy odbierze ją kurier DHL. Warto wiedzieć, że kurier DHL pracuje w godzinach od 8.00 do 18.00. W opcji dodatkowej można zamówić kuriera od 18.00 do 22.00.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Prowadząc firmę w Kluczborku należy szukać takich rozwiązań, które w znaczący sposób pozwolą obniżyć koszty. Zatem wysyłając paczki do klientów warto wybierać takiego dostawcę, który ma konkurencyjną ofertę, ale też oferuje wysoką jakość usług. Taką firmą jest kurier DHL. Warto zamówić usługi na stronie Globkurier.pl, gdzie można liczyć na niską cenę za wysyłkę, a DHL oferuje konkurencyjne ceny. Jego oferta rzeczywiście wyróżnia się na tle konkurencji. Ceny są niskie. Wystarczy wspomnieć, że za wysyłkę paczki o masie do 5 kg można zapłacić mniej niż 12 zł, a dokładnie 11,97 zł. Dodatkowo DHL oferuje bardzo korzystne ubezpieczenie. Za ubezpieczenie do 50 tys. zł płaci się zaledwie 3 zł. Dodatkowo klient zyska powiadomienie o doręczeniu i to za 0 zł. Na pewno wyróżnia się również czas dostawy paczek, który wynosi zaledwie 1 dzień. W przypadku palet czas może się maksymalnie wydłużyć do 2 dni. Dodatkowo DHL proponuje bardzo korzystną ofertę dla zarejestrowanych klientów. Nawiązując stałą współpracę z firmą można zyskać jeszcze bardziej korzystną ofertę.

  Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie Globkurier.pl, by skorzystać z szybkiej wyceny. Należy podać miejsce docelowe, wpisać wymiary przesyłki oraz jej wagę. Następnie należy wybrać określoną usługę i ją opłacić. Pozostaje już tylko udanie się do najbliższego punktu DHL POP i gotowe. Po przekazaniu paczki można śledzić ją po zalogowaniu się na konto w Globkurier.pl i ta opcja jest także darmowa. Na tej platformie można liczyć na negocjowane stawki, nawet o 70% niższe niż u przewoźnika. Zatem zamów kuriera DHL, wchodząc na tę stronę. Możesz także zdecydować się na wysyłkę przesyłek niestandardowych i w tym przypadku długość paczki może maksymalnie wynosić do 200 cm. Takie paczki dostarczane są przez kuriera DHL na adres odbiorcy. Z kolei wysokość, szerokość i długość nie mogą przekraczać 300 cm. Kurier DHL w Kluczborku gwarantuje najwyższą jakość usług, szybką dostawę, a także bardzo korzystne ceny.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kluczborku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: