• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Kluczbork

  Zamów kuriera UPS w Kluczborku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Kluczbork

  Popularność zakupów online sprawia, że w obecnych czasach wszyscy korzystamy z usług kurierskich. Na rynku działa obecnie kilkadziesiąt firm co daje nam sporo możliwości wyboru usług dopasowanych do naszych potrzeb. UPS to firma kurierska, która została założona w Stanach Zjednoczonych. Początkowo United Parcel Service, bo tak nazywa się ta firma zajmowała się przesyłkami listowymi oraz doręczaniem jedzenia z restauracji. Obecnie, jest to firma z ponad stuletnią tradycją, która działa w ponad 200 krajach świata. W Polsce kurier UPS oferuje swoje usługi od 2005 roku stale rozszerzając swoją ofertę i dbając o atrakcyjne ceny. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że paczkę o wadze do 30 kg wyślemy za niespełna 20 złotych.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Osoby, które chcą zamówić kuriera UPS w Kluczborku mogą skorzystać z możliwości jakie daje im portal transportowy Globkurier.pl. Na stronie znajdziemy formularz do automatycznej wyceny paczki, w którym wystarczy jedynie podać wymiary oraz wagę przesyłki. Co więcej, zarejestrowani użytkownicy portalu Globkurier.pl mogą liczyć na atrakcyjniejsze ceny przesyłek. Platforma udostępnia również możliwość monitorowania paczek oraz liczne udogodnienia dla firm i sklepów internetowych, dzięki którym zamawianie kuriera UPS jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Kurierzy UPS w Kluczborku doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku do godziny 19.00.

  Mieszkańcy miasta mogą ustalać godziny doręczenia, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem pozwalającym nam dopasować usługę do swojego planu dnia. Co więcej, w przypadku przesyłek ekspresowych istnieje również możliwość doręczenia ich także w sobotę. Mieszkańcy Kluczborka mogą odbierać oraz nadawać paczki w punkcie UPS Access Point, który mieści się w sklepie odzieżowym Vertus na ulicy Rynek 14. N. Jak widzisz, korzystając z możliwości, które daje ci internet możesz zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Kluczborku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: