• Kody pocztowe Radom - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Radomiu.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Radomiu

     W ostatnim czasie w związku z pandemią SARS-Cov-2 i dynamicznym rozwojem sektora e-commerce Polacy coraz chętniej korzystają z przesyłek kurierskich. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja paczka dotarła do adresata w Radomiu, przed wysyłką dokładnie sprawdź kod pocztowy. Podpowiadamy, w jaki sposób wyglądają kody pocztowe Radom i przedstawiamy wygodne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych. Liczący ponad 200 tys. mieszkańców Radom to drugie co do wielkości miasto województwa mazowieckiego. Położone jest w centralno-wschodniej Polsce, nad rzeką Mleczną. Stanowi ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy i przemysłowy. Znajdują się tu między innymi Fabryka Broni Łucznik oraz zakłady Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Radom zasłynął w całym kraju jako miejsce, gdzie odbywają się międzynarodowe pokazy lotnicze o światowej renomie. Warto również wiedzieć, że to właśnie w Radomiu zlokalizowane jest centrum powiadamiania ratunkowego. Potencjał gospodarczy Radomia, który wiąże się z wieloma powstającymi firmami, startupami, sklepami internetowymi i znaczącą populacją powoduje, że rośnie zainteresowanie przesyłkami wysyłanymi do Radomia. To sprawia, że coraz więcej osób sprawdza, jakie kody pocztowe są w Radomiu.    

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Jeszcze do niedawna najpewniejszym sposobem na poznanie kodu pocztowego było zapytanie o niego osoby, do której adresowana jest przesyłka. Było to w niektórych wypadkach niezręczne lub kłopotliwe. Obecnie internauci mają do dyspozycji wygodniejsze rozwiązanie. Jeżeli interesuje Cię lista kodów pocztów w Radomiu, najłatwiej będzie ją sprawdzić, korzystając z wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w jej okienko nazwę i numer ulicy, a otrzymasz kod pocztowy. Uwaga – warto przy tym zachować czujność, gdyż w niektórych wypadkach kody mogą różnić się nawet w obrębie jednej ulicy. W wielu przypadkach pomimo drobnej pomyłki w kodzie dostarczenie przesyłki nie jest problemem, jednak nie warto ryzykować.

     Lista ważnych kodów pocztowych Elbląg

     Adresowanie paczek do Radomia nie jest trudne. Podobnie jak w przypadku innych polskich miast, kod składa się z pięciu cyfr. W przypadku Radomia kod pocztowy będzie zawsze rozpoczynał się od 26. Trzy dalsze cyfry po myślniku wskazują na dokładniejszy adres. Poniżej przedstawiamy przykładowe adresy – kody pocztowe instytucji publicznych z lokalizacją w centrum.

     26-600Urząd Miejski w Radomiu, Starostwo Powiatowe, Archiwum Państwowe

     Jeżeli chcemy wysłać list do odbiorcy zamieszkałego przy ulicy S. Wernera właściwy kod to będzie 26-610, w przypadku ulicy pięknej 26-604, a Godowskiej – 26-606

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: