• kurier dpd

  Kurier DPD Radom

  Zamów kuriera DPD w Radomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Radom

  Sukcesywnie narastające zainteresowanie i rozwój w obszarze e-commerce, nierozerwalnie wiąże się z sektorem transportu. Również w tym kontekście powstał opublikowany dwa lata temu ranking firm dostarczających przesyłki- “E-commerce w Polsce 2018”. Według analizy przedsiębiorstwa badawczego Gemius, to właśnie kurier DPD był najczęściej wybieranym operatorem, który dostarczał zakupy zrealizowane w wirtualnych sklepach. Zamów kuriera i już teraz ciesz się szybką, bezpieczną i tanią przesyłką! Garść praktycznych informacji dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic. W obrębie miejscowości usytuowano ponad 30 punktów DPD Pickup, co jedynie potwierdza ogromne zainteresowanie i popularność, a także popyt, na usługi kuriera. Warto wspomnieć o obiekcie DPD Pickup Oddziały Miejskie, który ma swoją siedzibę na ulicy Kusocińskiego 21. Serwis ten umożliwia wiele dodatkowych usług dla nadawców i odbiorców paczek, między innymi: przymierzalnię, która sprawdzi się przy zakupach odzieży; stół do pakowania; kiosk interaktywny; błyskawiczny wydruk etykiety adresowej. 

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Zdecydowana większość działających punktów posiada wygodną infrastrukturę parkingową, a wyprawa do aquaparku może także wiązać się z wizytą w oddziale pod adresem Grzecznarowskiego 44/2 (czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-17:00). Aż 11 placówek pracuje również w soboty i niedziele. Standardowy czas doręczenia przesyłki przez firmę DPD wiąże się z atrakcyjnym, 24-godzinnym okresem oczekiwania. Co więcej, usługa DPD CLASSIC gwarantuje zabezpieczenie zawartości na kwotę 1000 złotych. Stacjonarnie lub online. Jeżeli interesuje Cię sprawdzony, renomowany i tani kurier, Radom udostępnia bogatą listę miejsc nadania i odbioru DPD. Istnieje jednak inny, wirtualny sposób na wysłanie asortymentu.

  Bardzo komfortową opcją jest skorzystanie z serwisu kompleksowego operatora logistycznego, czyli Globkurier.pl. Strona umożliwia najtańszą i najlepszą formę współpracy, a selekcja odbywa się spośród kilkudziesięciu przedsiębiorstw transportowych na rynku. Zarezerwowanie własnego przewoźnika jest banalnie proste i automatyczne. Wystarczy uzupełnić formularz o podstawowe dane adresowe naszej paczki, dokładne wymiary podane w centymetrach, a także właściwą wagę oraz ilość sztuk. Wycena oparta na wprowadzonych informacjach jest klarowna i szybka. Dzięki temu oszczędzamy czas oraz pieniądze, a różnica w cenie może wynosić nawet kilkadziesiąt procent. Warto zatem zamówić kuriera online i nadać paczkę z domowego zacisza!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Radomiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: