Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Radom

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Radomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Radom

Nadajesz paczkę i interesuje Cię tani kurier Radom? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę ORLEN, która dostarczana jest w ciągu 3 dni roboczych. To komfortowy sposób nadania i odbioru paczki. Usługę realizuje się w jednym z punktów ORLEN usytuowanych w całej Polsce. Znajdują się one na stacjach paliw czy w kioskach. Wypełnij formularz szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i sprawdź, ile zapłacisz za wysyłkę. Mamy korzystne cenowo propozycje dostawy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zamów kuriera na GlobKurier.pl i skorzystaj z komfortowej dostawy ORLEN. To sprawdzony sposób na doręczenie niewielkich paczek. Samodzielnie wybierasz lokalizację, do której udasz się w celu nadania przesyłki. W Radomiu dostępnych jest około 13 punktów nadania i odbioru. Zlokalizowane są one na stacjach paliw, czy w kioskach RUCHu. To wygodna forma wysyłki ponieważ do punktu możesz udać się podczas robienia zakupów czy tankując samochód. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Lokale czynne są zazwyczaj pomiędzy godziną 6:00 a 19:00 od poniedziałku do piątku oraz nieco krócej w weekendy. Każdy punkt posiada indywidualne godziny pracy, zweryfikujesz je na naszej stronie internetowej. Sprawdź, który lokal znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Złóż zamówienie i wyślij paczkę w dogodnej dla Ciebie porze dnia. Orlen Paczka to równie komfortowy odbiór przesyłki dla adresata, który nie musi czekać na przyjazd kuriera. Jesteś zainteresowany usługą kurier ORLEN Paczka Radom? Nie wiesz, jak złożyć zamówienie? Z nami zrobisz to w kilku prostych krokach. Wystarczy, że spakujesz przesyłkę i wykonasz jej pomiary. Do szybkiej wyceny niezbędne będą Ci takie dane jak waga oraz rozmiar. 

Pamiętaj, że paczka ORLEN nie może ważyć więcej niż 20 kg oraz przekraczać wymiarów 20 cm x 30 cm x 50 cm. Zamów kuriera odnajdując formularz szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej. Wprowadź do niego odpowiednie dane, w odpowiedzi otrzymasz dostęp do wybranych specjalnie dla Ciebie opcji wysyłki. W tym przypadku zaznacz kurier ORLEN Paczka. Opłać zamówienie i udaj się do wybranego przez siebie punktu ORLEN, aby nadać przesyłkę. Możesz to zrobić o dogodnej dla Ciebie porze dnia. Tani kurier Radom? Znajdź niedrogą formę dostawy na GlobKurier.pl. Po dokonaniu nadania status paczki możesz śledzić na naszej stronie. W ten sposób bez problemu przewidzisz, kiedy przesyłka pojawi się w punkcie. Przy usłudze ORLEN Paczka możliwe są także powiadomienia SMS, kiedy przesyłka będzie już gotowa do odbioru. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Radom

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: