• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Radom

  Zamów kuriera UPS w Radomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Radom

  Radom to miasto położone w województwie mazowieckim, w centralno – wschodniej części Polski. W Radomiu mieszczą się takie instytucje, jak Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, delegatura Instytutu Pamięci Narodowej, delegatura ABW i Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji. Największą wizytówką tego miasta są międzynarodowe pokazy lotnicze Radom Air Show, Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski i Radomski Festiwal Jazzowy. Kurier w Radomiu jest chętnie wybieraną usługą przez mieszkańców i firmy z tego miasta. W tych okolicach działa kilka firm kurierskich, jednak największym zainteresowaniem cieszą się usługi kuriera UPS.  Radomiu działa 14 punktów UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Do firm przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach roboczych, zaś do domów prywatnych między godziną 9:00 a 19:00. Wysyłając paczkę kurierem UPS można dokupić także jedną z opcji dodatkowych, jak na przykład dostawa w sobotę, wysyłka za pobraniem, dostawa do określonej godziny czy dostarczenie paczki do wybranego punktu UPS Access Point.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadaj przesyłkę UPS w Radomiu z GlobKurier.pl. Kurier UPS Radom jest często wybieraną usługą przez mieszkańców i firmy z tego miasta. Dużą zaletą jest szeroki dostęp do tej usługi, gdyż punkty UPS Access Point rozmieszczone są w różnych dzielnicach. Chcąc nadać przesyłkę kurierem UPS w Radomiu wystarczy jedynie odwiedzić stronę GlobKurier.pl, na której w łatwy i szybki sposób można wycenić koszt nadania swojej przesyłki. W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza, w którym trzeba podać wagę, wymiary oraz ilość paczek. Można także wybrać jedną z opcji dodatkowych, jak wysyłka za pobraniem czy dostawa w sobotę. 

  Znając już całkowity koszt wysyłki można kliknąć  przycisk “zamów kuriera” i przejść do uzupełnienia niezbędnych danych odbiorcy i nadawcy. Wysyłając paczkę UPS w Radomiu lub w innej części Polski za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl, można mieć gwarancję najwyższej jakości usług oraz najniższych cen na rynku. Strona oferuje wyłącznie najlepsze firmy kurierskie, które dbają o zadowolenie klientów i terminowe dostarczanie paczek. Dodatkowo za pośrednictwem serwisu można śledzić podróż każdej paczki, aż do momentu dostarczenia jej do adresata. Zaletą dla niektórych użytkowników jest też to, iż nie trzeba posiadać konta klienta, aby nadać przesyłkę. Warto jednak rozważyć jego założenie, aby móc jeszcze szybciej i wygodniej wysyłać paczki, a do tego otrzymywać inne benefity.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Radomiu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: