Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Radom

Zamów kuriera DHL w Radomiu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Radom

DHL jest niemieckim przedsiębiorstwem kurierskim i spedycyjnym, które można określić mianem światowego potentata na rynku firm kurierskich. Firma dostarcza przesyłki i paczki na skalę międzynarodową, bo do ponad 220 krajów na świecie. Przedsiębiorstwo znane jest z tego, że paczki dostarcza nawet w te miejsca, do których inni przewoźnicy nie wysyłają swoich kurierów, a więc, na przykład, do Mjanmy, Iranu czy Korei Północnej. DHL ma amerykańskie korzenie, ale w roku 2002 Deutsche Post przejęło wszystkie akcje firmy i stało się jej jedynym właścicielem. Kurierzy DHL: w jakich godzinach pracują/kiedy można się ich spodziewać? Kurier DHL pracuje w określonych ramach czasowych, które można podzielić na trzy typy: doręczanie w następnym dniu roboczym do południa; od 18 do 22; do końca dnia roboczego. Należy również wspomnieć o tym, że DHL jest przedsiębiorstwem, które może pozwolić sobie na to, aby swoim klientom dostarczać paczki również w sobotę i to bez dodatkowych opłat. Wśród innych firm kurierskich tej opcji nie ma lub występuje, ale po uiszczeniu dodatkowej opłaty. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

DHL w Radomiu, czyli słowo o DHL POP i DHL POK (punkty nadania i odbioru, punkty obsługi klienta). Radom to miasto na prawach powiatu w centralno-wschodniej Polsce, położone nad rzeką Mleczną, które, podobnie jak inne miasta Polski, zostało objęte siecią punktów partnerskich DHL. Cały kraj jest objęty siecią ponad 12 tysięcy punktów partnerskich, a w samym Radomiu znajduje się ich kilkadziesiąt (chodzi o DHL POP, czyli Punkty Odbioru Paczek). Jeśli chodzi o Punkty Obsługi Klienta (DHL POK): w Radomiu istnieje jeden. Znajduje się on na ulicy Hodowlanej 4 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, a także w soboty od godziny 8 do 14.

Każdy z punktów można wygodnie i szybko znaleźć w internecie, gdzie użytkownikowi portalu DHL prezentowana jest mapka i wyszukiwarka punktów partnerskich. Jak zamówić taniego kuriera? GlobKurier.pl jest odpowiedzią! Jeśli więc zależy Ci na tym, aby tani kurier (Radom) dostarczył szybko i sprawnie Twoją paczkę pod wskazany adres, zamów kuriera przez stronę GlobKurier.pl!   Wyceń swoją paczkę w kilka sekund! Portal ukaże Ci koszty, które poniesiesz za określoną usługę. Wybierz najkorzystniejszą opcję, a kurier DHL (Radom) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany adres. I gotowe!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Radomiu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: