Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Jastrzębie Zdrój

Zamów kuriera UPS w Jastrzębiu Zdroju korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój to miasto w województwie śląskim, którego strategiczne położenie wymaga bardzo rozbudowanej bazy firm kurierskich. Jednym z najlepiej funkcjonujących na terenie Jastrzębia Zdroju kurierów jest UPS. Dlaczego usługi kurierskie w ostatnich czasach są tak popularne? Z jednej strony duże zapotrzebowanie na szybki transport towarów, który jest wynikiem coraz większego udziału handlu internetowego w ogólnej sprzedaży. Z drugiej strony coraz lepsze warunki usług kurierskich, które jeszcze kilka lat temu były zbyt drogie. Dzisiaj jednak mieszkańcy w całej Polsce, a także w popularnym Jastrzębiu Zdroju mogą cieszyć się z bardzo atrakcyjnej oferty taniego kuriera UPS, który oprócz rozsądnych cen charakteryzuje się tym, co dla nas najważniejsze – szybkością dostarczenia przesyłki. To właśnie czas od nadania do odbioru stanowi jeden z najważniejszych czynników, na który zwracamy uwagę przy wyborze kuriera, a UPS w tym względzie zawsze dominował. Dlaczego? Ze względu na fakt, iż zdecydowana większość przesyłek trafia do odbiorcy już w ciągu 24 godzin. To równie ważne dla osób prywatnych, którzy okazjonalnie za pomocą kuriera dokonują zwrotu towaru, jak i dla firm, które opierają swoją działalność handlową na korzystnej współpracy z kurierem.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jastrzębie Zdrój to miasto, w którym kurierzy UPS działają od godziny 9:00 do godziny 19:00. To bardzo szerokie widełki, które świetnie wpasują się w potrzeby zarówno tych osób, które większość dnia spędzają poza domem, jak i tych, którzy z niecierpliwością oczekują swojej paczki już od godzin porannych. Jednak jak powszechnie wiadomo, każdemu z nas może trafić się sytuacja, w której akurat podczas wizyty kuriera (warto wspomnieć, że UPS zawsze zapowiada wizytę) nas akurat nie będzie. Co wtedy? Właśnie na wypadek takich sytuacji uruchomiono sieć placówek UPS Access Point. Czym dokładnie jest Access Point? To miejsca, w których kurier może z powodzeniem zostawić naszą paczkę, nie zastając nas w domu. My z kolei możemy ją odebrać w ciągu kilku najbliższych dni dokładnie o takiej porze, jaka jest dla nas najdogodniejsza. 

Ze względu na relatywnie małą powierzchnię miasta, W Jastrzębiu możemy natknąć się na jeden UPS Access Point, do którego z powodzeniem trafi każdy w ciągu kilku minut. UPS to również możliwość łatwego i szybkiego nadania przesyłki, co staje się jeszcze łatwiejsze, i co ważne, jeszcze tańsze dzięki Globkurier. Czym jest globkurier? To partner logistyczny, który oferuje nam dostęp do usług wszystkich firm kurierskich działających na naszym rynku. Wystarczy, że zdefiniujemy miejsce nadania i odbioru przesyłki, a także podamy kilka danych szczegółowych, a już po chwili ukaże nam się oferta UPS, zawierająca przewidywany czas dostarczenia przesyłki oraz całkowity koszt takiej usługi.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastrzębiu Zdroju

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: