Menu

globbox

Globbox Jastrzębie Zdrój

Sprawdź ofertę GlobBox w Jastrzębiu Zdróju i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Jastrzębie Zdrój

Prowadząc firmę sprzedażową czy działając w szeroko pojętej branży e-commerce trzeba szukać rozwiązań, dzięki którym można zaoferować klientom najniższą cenę. Warto więc znaleźć tanią firmę kurierską i dzięki temu obniżyć koszty działalności. Doskonałym wyborem jest GlobBox. Działa on w mieście Jastrzębie Zdrój. Duże znaczenie ma fakt, że oferuje klientom najwyższą jakość usług i terminowe dostarczenie paczek.

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Jastrzębiu Zdroju znajduje się jeden punkt firmy kurierskiej GlobBox. Działa on w Galerii Handlowej przy ul. Warszawskiej 2. Można w nim nadawać, ale i odbierać przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 21.00. Dzięki tak długiemu czasowi pracy można szybo nadać paczkę nawet po pracy i nie trzeba przerywać spotkania biznesowego czy zwalniać się z pracy. Warto zauważyć, że korzystanie z usług tej firmy kurierskiej jest bardzo bezpieczne. Duże znaczenie ma fakt, iż łatwo można nadać paczkę. Wystarczy tylko wejść na stronę www.globbox.net i dokonać jej wyceny. Najpierw jednak należy się zarejestrować. Musisz zdecydować czy będziesz paczkę wysyłać w kopercie czy paczce, a w przypadku dużych i ciężkich zamówień konieczne jest zastosowanie palety. Po tym etapie należy dokładnie określić parametry przesyłki, zatem jej wagę, szerokość, wysokość oraz długość, a także podać kraj nadania i kraj doręczenia. Otóż trzeba pamiętać, że z GlobBox można wysłać przesyłkę szybko i bezpiecznie nie tylko na terenie Polski, ale i do ponad 230 krajów na całym świecie, w tym Anglii, Irlandii czy Niemiec. Czas określić ilość paczek oraz zawartość. Na tym etapie zostanie już określony czas dostawy. Po złożeniu zamówienia należy jeszcze zaznaczyć opcję czy chcesz, aby kurier odebrał paczkę z Twojego miejsca zamieszkania czy dostarczysz ją do punkty w Jastrzębiu Zdroju.

Podaj jeszcze dane nadawcy i odbiorcy, a na końcu wybierz opcję płatności i zapłać. Wysyłka jest bardzo szybka, dodatkowo na każdym etapie możesz śledzić przesyłkę. Zatem nie czekaj i nadaj przesyłkę w GlobBox. Za przesyłkę musisz zapłacić zaraz po jej zamówieniu i nie możesz tego zrobić u kuriera. Do wyboru masz różne firmy płatności. Wszystkie dokonywane online są kodowane, zatem w pełni bezpieczne. Może to być klasyczny przelew bankowy, ale też szybki przelew online, płatność kartą czy też płatność z konta pre-paid, ale w tym ostatnim przypadku musisz pamiętać, aby wcześniej zasilić konto pre-paid. GlobBox to tani kurier, który swojej usługi dedykuje klientom indywidualnym, ale też firmom. Jeżeli więc prowadzisz działalność gospodarczą, to możesz otrzymać fakturę VAT, ale pamiętaj, by wcześniej podać numer NIP. W innym przypadku wystawiony zostanie paragon. Nie zapomnij też wydrukować listu przewozowego, który jest warunkiem realizacji usługi. Paczkę wraz z wydrukowanym listem przekazujesz kurierowi. Tani kurier GlobBox to świetna oferta dla klientów indywidualnych, małych i dużych firma. Gwarantuje wysoką jakość usług, a także wygodę przy nadawaniu oraz odbieraniu przesyłek. Zatem zamów kuriera już dziś!

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastrzębiu Zdroju

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: