Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Jastrzębie Zdrój

Zamów kuriera w Jastrzębiu Zdroju  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Jastrzębie Zdrój

Interesuje Cię szybka wysyłka paczki ale nie chcesz za nią przepłacać? Doskonale Cię rozumiemy, na GlobKurier.pl zamów kuriera i zaoszczędź na dostawie. Szybka wycena to możliwość samodzielnego wyboru kwoty, jaką zapłacisz za przesyłkę. Wyślij z nami paczkę, którą doręczy kurier Poczty Polskiej. To możliwość szybkiego doręczenia pod wskazany adres lub do punktu odbioru. Poznaj nas bliżej i zobacz, jak tanio wysyłać przesyłki. Na naszej platformie zlecisz nadanie jako klient indywidualny lub biznesowy. Interesuje Cię kurier Poczta Polska? Nasza platforma daje Ci możliwość skorzystania z usług tego przewoźnika na dwa sposoby. Po pierwsze możesz zamówić usługę Pocztex Kurier 48. Jak to działa? Zamów kuriera na naszej stronie internetowej, a przesyłkę nadaj w jednej z placówek Poczty Polskiej. W Jastrzębiu Zdroju jest ich około 14. W ten sposób Twoja paczka może trafić wprost pod wskazany adres odbiorcy lub kurier doręczy ją do jednego z punktów odbioru. Punkty te usytuowane są w dogodnych lokalizacjach, takich jak sklepy, kioski czy stacje paliw. Jeśli odbiorca często przebywa poza domem będzie to dla niego dogodna forma dostawy.      

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Druga możliwość doręczenia kurier Poczta Polska Jastrzębie Zdrój to Pocztex Expres 24. W tej dostawie paczkę odbiera od Ciebie kurier Poczta Polska i doręcza ją pod drzwi adresata. Niezwykłym atutem tej formy nadania jest szybki czas realizacji usługi (zazwyczaj drugiego dnia roboczego od nadania) oraz możliwość wskazania konkretnej godziny dostawy – do 8:00, 9:00, 12:00 lub po 17:00. Obie usługi można zlecić z przedpłatą, jak i płatnością za pobraniem. Chcesz mieć dostęp do taniej dostawy kurierem? Dokonaj szybkiej wyceny na naszej platformie i wybierz najkorzystniejszą formę dostawy. Odnajdź formularz wyceny i wprowadź do niego szczegółowe dane przesyłki.  

Zanim klikniesz opcję zamów kuriera, wybierz najkorzystniejszą propozycję dla Ciebie. Jeśli chcesz, aby Twoją przesyłkę dostarczył pracownik Poczty Polskiej zdecyduj się na jedną z opcji: Pocztex Kurier 48 lub Pocztex Expres 24. Pamiętaj, że w przypadku pierwszej z nich przesyłkę musisz nadać w wybranej przez siebie placówce Poczty Polskiej. Paczkę doręczaną przez tego przewoźnika wyślesz za pobraniem, a jeśli wybierzesz taką opcję odbiorca będzie mógł zapłacić kartą. Kurier Poczta Polska to sprawdzony przewoźnik z kilkusetletnią tradycją. Na GlobKurier.pl zamówisz usługi przewozowe w konkurencyjnych cenach. Sprawdź, jak łatwo wysyłać z nami przesyłki. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastrzębiu Zdroju

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: