• kurier dpd

  Kurier DPD Jastrzębie Zdrój

  Zamów kuriera DPD w Jastrzębiu Zdroju korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Jastrzębie Zdrój

  Jastrzębie Zdrój, miasto położone na Górnym Śląsku, kojarzone jest przede wszystkim z dawnym zespołem uzdrowiskowym, w którym prowadzono działalność do lat 90. XX wieku i z wydobycia węgla kamiennego w kopalniach w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. W ostatnich latach miasto rozwija się bardzo dynamicznie, powstają nowe firmy i inwestycje. Mieszkańcy chętnie kupują i sprzedają produkty online. To przekłada się na duże zainteresowanie usługami kurierskimi. Jeżeli interesuje Cię tani kurier w Jastrzębiu Zdroju, zwróć uwagę na ofertę firmy DPD. To czołowy europejski przewoźnik realizujący zamówienia w 190 krajach świata. W Polsce DPD zatrudnia 5000 kurierów i wykorzystuje nowoczesną flotę 460 samochodów dostawczych, co w 2020 roku pozwoliło na dostarczenie 193.5 mln przesyłek. Wysoką jakość obsługi doceniają również mieszkańcy Jastrzębia Zdroju. Dawno minęły już czasy, gdy wysyłałeś paczkę, a odbiorca przez najbliższe tygodnie wyczekiwał kuriera, nie wiedząc, kiedy będzie ona dostarczona.  Obecnie oczekiwania wobec usług kurierskich są zupełnie inne: liczy się szybkość i terminowość. Nadając przesyłkę za pośrednictwem firmy DPD możesz liczyć na to, że błyskawicznie dotrze do odbiorcy.   

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Przewidywany termin dostawy to tylko jeden dzień roboczy w przypadku standardowej paczki, której waga nie przekracza 31,5 kg (w tym czasie udaje się dostarczyć ponad 90% przesyłek); gwarantowany termin dostawy to 2-5 dni roboczych – jeżeli w tym czasie Twoja paczka nie zostanie dostarczona, możesz liczyć na rekompensatę. W Jastrzębiu Zdroju możesz nadać paczkę bez wychodzenia z domu, wypełniając formularz przez Internet i przekazując przesyłkę kurierowi. Zamów kuriera DPD przez platformę Globkurier.pl by mieć pewność, że proponowana cena i warunki są naprawdę korzystne. Po podaniu wymiarów paczki, jej wagi oraz miejsc nadania otrzymujesz propozycje ofert z całego rynku. 

  W ten sposób zawsze będziesz mieć pewność, że nie przepłacasz! Platforma umożliwia wysyłkę paczek prywatnych, firmowych i palet, a także możliwość skorzystania z ubezpieczenia i innych dodatkowych usług. Po opłaceniu oferty, paczkę możesz przekazać kurierowi, który podjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce lub też samemu dostarczyć ją do punktu stacjonarnego. Na terenie Jastrzębia Zdroju znajduje się 6 punktów tzw. DPD PickUp, które przyjmują paczki. Nie zapominaj, że po nadaniu przesyłki możesz ją śledzić po numerze w systemie Globkurier.pl!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastrzębiu Zdroju

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: