Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Jastrzębie Zdrój

Zamów kuriera DHL w Jastrzębiu Zdroju korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Jastrzębie Zdrój

Poszukiwanie tanich i solidnych usług kurierskich może pochłonąć masę czasu. Zwłaszcza kiedy nie chcemy zawierać żadnej konkretnej umowy i oczekujemy profesjonalnej, ale niedrogiej usługi. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju mogą wysyłać przesyłki szybko i wygodnie, zamawiając kuriera DHL bezpośrednio do domu lub do firmy. Ponadto mogą także skorzystać z wybranego punktu DHL POP. Dlaczego akurat firma DHL? Czym wyróżnia się ten przewoźnik na tle innych firm? DHL jest firmą, która z myślą o swoich obecnych i przyszłych Klientach zmodyfikowała swoje usługi, w sposób zapewniający dostęp dla jak największej rzeszy Klientów. Zostały uruchomione trzy różne metody nadawania i odbierania paczek. W związku z tym Klienci mają możliwość wyboru najdogodniejszej opcji nadania paczki. Oczywiście ma to olbrzymie znaczenie w przypadku ciężkich i dużych przesyłek, a także w przypadku Klientów firmowych nadających duże ilości paczek. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W przypadku przesyłek krajowych Klienci DHL mogą zamówić kuriera do domu, dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta, pod numer: +48 42 6 345350. Pracownicy biura chętnie umawiają kurierów, pomagając jednocześnie w całym procesie nadawania przesyłki, którą można opłacić już bezpośrednio u kuriera.  Drugą wygodną opcją nadawania i odbioru przesyłek jest możliwość skorzystania w wybranego punktu DHL POP. W Jastrzębiu-Zdroju punkty takie znajdują się między innymi w sklepach sieci Żabka, na ulicach: Wielkopolskiej 5A, Wielkopolskiej 15D. Małopolskiej 7B i Pszczyńskiej 102 oraz w sklepie Lidl, na ul. Marusarzówny 47. Paczki można nadawać i odbierać w godzinach pracy sklepów. Trzecią, najwygodniejszą metodą nadania paczki jest zamówienie kuriera DHL online. Można w tym celu skorzystać ze strony internetowej DHL lub wybrać dużo korzystniejszą metodę jaką proponuje platforma transportowa GlobKurier.pl. Z GlobKurier.pl, tani kurier Jastrzębie-Zdrój dostępny bez wychodzenia z domu. GlobKurier.pl jest platformą kumulującą ponad 50 firm kurierskich i przewozowych. 

Platforma umożliwia nadawanie przesyłek krajowych i międzynarodowych. Oczywiście po stawkach cenowych za usługi kurierskie, niższych nawet o 70%, niż stawki obowiązujące bezpośrednio w firmach kurierskich. Zaletą serwisu jest też brak konieczności zawierania umowy czy rejestracji. Jednakże Klientom, którzy zdecydują się na rejestrację GlobKurier.pl proponuje szereg kolejnych korzyści. Zatem zdecydowanie warto podjąć decyzję o rejestracji konta. Po wejściu na stronę  należy w pierwszej kolejności wycenić paczkę. Po wprowadzeniu punktu nadania i odbioru przesyłki, wagi i rozmiarów paczki, określeniu ilości nadawanych przesyłek, a także sprecyzowaniu czy jest to przesyłka standardowa czy szybka, otrzymamy listę kurierów. Wraz z podaniem cen za usługę. Wystarczy wybrać firmę DHL i opłacić usługę. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera. Cały proces zajmuje niewiele czasu, tym bardziej, że intuicyjny panel “sam podpowiada następne kroki”. Dział Obsługi Klientów DHL pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-18.00. Natomiast kurierzy dostarczają paczki w dni robocze do godzin południowych oraz w godzinach 18.00-22.00. 

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Jastrzębiu Zdroju

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: