• globbox

  GlobBox Żywiec

  Sprawdź ofertę GlobBox w Żywcu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Żywiec

  Chcesz wysyłać swoje paczki szybko i wygodnie, a jednocześnie nie oczekiwać na przyjazd kuriera? A może zależy Ci na ofercie usług kurierskich w przystępnej cenie? W każdym przypadku Twoje oczekiwania spełni Globbox w Żywcu. Dowiedz się ile punków nadania i odbioru znajdziesz w mieście, a także jak zamówić kuriera na stronie Globkurier.pl. Możesz zamówić kuriera Globbox na swój adres. Jeśli zrobisz to do godz. 11, to może odebrać Twoją przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Usługa zamówiona po tej godzinie skutkuje tym, że kurier przyjedzie w kolejnym dniu roboczym. 

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Najlepiej zamówić kuriera Globbox na stronie Globkurier.pl. Jest to bardzo proste, bo wystarczy podać wszystkie parametry przesyłki, zaznaczyć kraj nadania i odbioru, a także ilość paczek, a następnie kliknąć “wyceń przesyłkę”. Z dostępnych opcji wybierz kuriera Globbox, który odbierze Twoją paczkę w Żywcu. Usługa realizowana jest przez kilku przewoźników, ale w każdym przypadku trzeba mieć wydrukowany list przewozowy. Powinien on zostać naklejony na paczkę. Usługę kuriera wygodnie opłacasz online, np. z konta prepaid, albo za pomocą szybkich płatności lub karty. Oczywiście możesz wybrać też przelew tradycyjny, ale musisz pamiętać, że to przedłuża termin wykonania usługi do momentu zaksięgowania wpłaty. W Globkurier.pl możesz śledzić swoje przesyłki w odpowiedniej zakładce po zalogowaniu na konto. Owo konto zakładasz za darmo, płacisz jedynie za wysyłkę towarów. Jednocześnie możesz liczyć na negocjowane stawki. Mogą być one niższe nawet o 70% niż u przewoźnika.

  Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli chcesz skorzystać z kuriera Globbox w Żywcu, to musisz wiedzieć, że znajdziesz tu punkt nadania i odbioru w kiosku przy ul. Al. Jana Pawła II 7. Punkt jest czynny w godz. od 7.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty. Możesz zatem udać się do punktu, by nadać swoje paczki. Musisz pamiętać, że paczki nie mogą być cięższe niż 50 kg. Przesyłki powyżej tej wagi mogą być nadawane tylko na paletach. Warto pamiętać, niezależnie od tego czy nadaje się przesyłkę w punkcie czy za pośrednictwem kuriera, by odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Istotne znaczenie ma owinięcie towaru folią bąbelkową. Ponadto trzeba zadbać o ochronę przed przesuwaniem się towaru w paczce, czyli wypełnić ją choćby styropianem. Z kolei karton warto owinąć dodatkowo folią stretch, dzięki temu w razie deszczu przesyłka nie zamoknie.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żywcu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: