Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Żywiec

Zamów kuriera w Żywcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Żywiec

Żywiec leży w województwie śląskim i liczy ponad 31 tysięcy mieszkańców. Jego położenie w urokliwej Kotlinie Żywieckiej na terenie Beskidów Zachodnich sprawia, że miasto to jest chętnie odwiedzane przez turystów. Dodatkowo jest siedzibą władz powiatu żywieckiego. To wszystko sprawia, że zapotrzebowanie na usługi pocztowe, również kurierskie, jest w tym mieście bardzo duże. Na terenie Żywca znajduje się jedenaście placówek Poczty Polskiej. Umożliwia to sprawne nadawanie i odbieranie przesyłek przez tego przewoźnika. Zazwyczaj doręczenie następuje w ciągu 48 godzin od nadania. W niektórych przypadkach, gdy adres dostawy i nadania znajdują się w tej samej gminie, dostawa może być zrealizowana nawet tego samego dnia. Warunkiem jest nadanie przed godziną 17:00; dodatkowo adresat musi być osobą fizyczną. Paczki do osób fizycznych dostarczane są w dni robocze do godziny 20:00. Doręczenia w firmach realizowane są do 15:00.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadanie paczki za pomocą kuriera Poczty Polskiej w Żywcu może być naprawdę proste dzięki GlobKurier.pl. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i podać kilka podstawowych informacji na temat przesyłki, takich jak wymiary paczki oraz to, czy ma być ona dostarczona na terenie Polski, czy za granicę. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie szybką wycenę usług kilkudziesięciu przewoźników. Spośród dostępnych ofert wybierz Pocztę Polską i podaj dane niezbędne do wysyłki, m.in. zawartość przesyłki i informacje o wykupieniu dodatkowych usług takich jak doręczenie o określonej porze lub nadprogramowe ubezpieczenie.

Zamówienie możesz opłacić online lub gotówką; w drugim przypadku płatność uiszczasz bezpośrednio kurierowi, którzy przyjedzie odebrać przesyłkę. Jeśli potrzebujesz taniego kuriera, Żywiec jest jednym z miast, w którym GlobKurier.pl świadczy najwyższej jakości usługi. Zapewniamy nie tylko szybkie doręczenia, ale i zaawansowane narzędzia przeznaczone do monitorowania przesyłek – zarówno dla Ciebie, jak i adresata paczki. Dodatkowo dzięki długoletniej współpracy z przewoźnikami negocjujemy dla naszych klientów wyjątkowo korzystne ceny usług.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żywcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: