• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Żywiec

  Zamów kuriera UPS w Żywcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Żywiec

  Bezpieczne i terminowe usługi przewozowe, jakie może świadczyć kurier UPS, dostępne są także w Żywcu. Firma kurierska z wieloletnią tradycją opiera się o nowoczesne rozwiązania, dzięki którym Twoja przesyłka będzie w dobrych rękach. Tani kurier UPS Żywiec to także sieć punktów odbioru i nadania przesyłek, aby udostępnić Ci najlepsze rozwiązania w przystępnej cenie. Kurier UPS Żywiec współpracuje z kilkoma punktami w mieście oraz okolicy, które możesz znaleźć na stacjach benzynowych, w sklepach czy w punktach usługowych.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Jak wysłać paczkę, aby dostarczył ją lub odebrał kurier UPS Żywiec? Skorzystaj z możliwości, jakie daje Profesjonalny Operator Logistyczny GlobKurier.pl. Wejdź na stronę z szybką wyceną, gdzie podajesz wymiary oraz wagę przesyłki. Sprawdź dostępne możliwości, koszty i przewidywane terminy realizacji przewozu. Wybierz jedną z opcji, uzupełnij niezbędne dane, zamów kuriera i opłać usługę. A potem już tylko oczekuj kuriera lub zanieś przesyłkę do wybranego punktu nadania UPS. Przesyłki, jakie realizuje kurier UPS w Żywcu, obejmują nadania krajowe oraz międzynarodowe. To zarówno paczki standardowe, o maksymalnej długości 100 cm i wadze 30 kg, jak i niestandardowe do 274 cm, 70 kilogramów.

  Tani kurier UPS Żywiec obsługuje także tak zwane duże paczki, gdzie łączne wymiary długości i obwodu paczki wynoszą do 400 cm. Opłać i zamów kuriera UPS, a odbierze od Ciebie przesyłkę z podanego adresu i dostarczy pod wskazaną w liście przewozowym lokalizację. Czas dostawy w Polsce to najczęściej następny dzień roboczy, zaś na terenie Europy – 2-5. Możesz także skorzystać z możliwości wygodnego nadania lub odbioru przesyłki w jednym z punktów UPS Access Point. Nadawanie paczek i listów dzięki platformie staje się szybkie i proste, nie wymaga nawet wychodzenia z domu.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żywcu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: