Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Żywiec

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Żywcu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Żywiec

Usługi kurierskie od kilku lat cieszą się coraz większym powodzeniem i stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych sposobów i firm zajmujących się przesyłkami. W czołówce ofert nadawania i odbierania paczek znajduje się ORLEN Paczka (dawniejsza Paczka w RUCHu). To bezpieczna, łatwa i dostępna dla wszystkich forma usług przewozowych. Sprawdź, jak nadać i odebrać paczkę wykonując jednocześnie codzienne czynności. Pewny i tani kurier? Żywiec to ma! To Ty wybierasz, skąd Twoją przesyłkę odbierze kurier. ORLEN paczka to możliwość nadania i odbioru przesyłki na stacjach paliw ORLEN, w automatach paczkowych, kioskach i sklepikach RUCH oraz w wielu innych punktach partnerskich. Dzięki temu wyślesz lub odbierzesz przesyłkę tam, gdzie chcesz i bywasz na co dzień. Nie musisz już być w domu o określonej porze ani nigdzie wybierać się specjalnie. Usługa dostępna jest w godzinach, kiedy otwarty jest dany punkt. W przypadku stacji paliw i automatów możesz tego dokonać przez całą dobę tak jak Ci wygodnie.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dzięki rosnącej popularności, dostępnych jest coraz więcej miejsc, gdzie przesyłkę odbierze nasz kurier. ORLEN paczka – Żywiec to kolejne miasto na mapie, gdzie tworzymy coraz więcej punktów do Twojej dyspozycji. Możesz nadać i odebrać przesyłkę w kilku punktach, których dokładne adresy i lokalizacje znajdziesz na stronie ORLEN Paczka lub platformie GlobKurier.pl, gdzie dodatkowo wycenisz paczkę o podanych gabarytach. Aby nadać ORLEN paczkę (dawniej Paczka w RUCHu), wystarczy wypełnić prosty formularz nadania dostępny online. Określić wielkość i wymiary paczki, a następnie wybrać punkt nadania i odbioru. Po spakowaniu przesyłki wystarczy wydrukować i nakleić list przewozowy na paczkę (lub wygenerować kod i podać w punkcie) i zanieść go do wybranego miejsca nadania.

W Żywcu znajduje się obecnie 5 punktów, gdzie ORLEN paczka może zostać nadana lub odebrana. Są to kioski RUCHu przy ul. Browarnej 1, Dworcowej 10, Słowackiego 11-13, Placu Mariackim 1 oraz na Osiedlu 700-lecia 1. Lista dostępnych kiosków i punktów partnerskich jest na bieżąco aktualizowana i stale się powiększa. Na odbiór ORLEN paczki są 3 dni, a samo przesłanie trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze. Cały proces można śledzić na stronie Globkurier.pl. Dzięki takim udogodnieniom jest to opcja szybka i bezpieczna.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żywcu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: