Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Wałbrzych

Zamów kuriera  Poczta Polska w Wałbrzychu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Wałbrzych

Wałbrzych to miasto, które rozwija się prężnie nie tylko pod względem turystycznym, ze względu na obecność zabytków takich jak Zamek Książ, ale również ekonomicznym, gdyż coraz więcej powstaje firm z branży e-commerce, a usługa przesyłek kurierskich jest coraz popularniejsza nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również mieszkańców. Wszystko dzięki szerokiej ofercie kuriera Poczty Polskiej w Wałbrzychu. Jak można nadawać i odbierać paczki? Jak znaleźć najtańszą ofertę? Kurier Poczty Polskiej w Wałbrzychu – jak działa, w jakich godzinach, jakie usługi są do wyboru?  W Wałbrzychu funkcjonuje 8 placówek Poczty Polskiej, w tym filie. Znajdują się one w różnych punktach miasta, zatem można znaleźć dogodną lokalizację do nadania paczki. To jednak nie jest jedyna możliwość, bowiem klienci indywidualni mogą skorzystać z nadawania w sklepach Żabka, które funkcjonują jako punkty pocztowe. W Wałbrzychu jest ich aż 17. Ponadto można zamówić kuriera Poczty Polskiej Pocztex Express 24 i w ramach tej usługi nadać paczkę czy paczki, przekazując je kurierowi. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

System od drzwi do drzwi polecany jest dla firm. Punkty odbioru paczek Poczty Polskiej zlokalizowane są w Wałbrzychu także na stacjach Orlen, w 5 kioskach RUCH-u, w sklepie ABC oraz 3 sklepach Biedronka. Warto wiedzieć, że liczba punktów pocztowych stale się rozrasta. Ma to także związek z ustawą o zakazie handlu w niedzielę i faktem, że wiele sklepów staje się punktami pocztowymi, by móc funkcjonować także w ten dzień. Kurier Poczty Polskiej w Wałbrzychu może odebrać i dostarczyć paczkę w godzinach od 8.30 do 17.30. Poza wspomnianą usługą Express 24, można wybrać także standardową Poczta Polska Pocztex  Kurier 48. Jak sama nazwa wskazuje w tym przypadku paczki mogą być dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych, jednak maksymalny czas to 3 dni robocze, gdy przesyłka nadawana jest po godz. 15.00. Chcesz zaoszczędzić? Zamów kuriera Poczty Polskiej na Globkurier.pl! Aby nadać paczkę w punkcie pocztowym albo zamówić kuriera do domu czy firmy, musisz wydrukować listy przewozowe. 

Zatem w tym przypadku należy zamówić i opłacić usługę online. Jest to wygodne, ponieważ wszystko, co należy później zrobić, to spakować paczkę i nakleić list przewozowy i albo czekać na taniego kuriera Poczty Polskiej w Wałbrzychu, albo samodzielnie nadać paczkę w punkcie. Najlepiej skorzystać z wyceny i zamówić kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl. Wystarczy wpisać dokładne wymiary paczki i jej wagę. Nie może być cięższa niż 20 kg, a najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 150 cm. Wszystkie wymiary paczki nie mogą też przekraczać 2,5 m. Warto podkreślić, że w przypadku zamówienia usługi Express 24, odbiorca będzie miał możliwość opłacenia przesyłki za pobraniem przy użyciu karty. Zarówno w usłudze Kurier 48, jak i Express 24 można śledzić za pośrednictwem Globkurier.pl wszystkie swoje przesyłki. Można również generować zbiorowe listy przewozowe. W razie problemów z realizacją usługi platforma wspiera swoich użytkowników w procesie reklamacji. W ramach przesyłki Express 24 odbiorca ma prawo do sprawdzenia jej zawartości. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzychu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: