Menu

kurier InPost

Kurier InPost Wałbrzych

Zamów kuriera InPost w Wałbrzychu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Wałbrzych

Wałbrzych zamieszkiwany przez niemalże 110 tysięcy osób i jest jednym z największych miast na Dolnym Śląsku. Na jego terenie znajduje się wiele punktów, w których mieszkańcy mogą wysyłać i odbierać paczki kurierskie. Zainteresowanie nimi jest wysokie ze względu na jakość świadczonych usług, szybkość i bezpieczeństwo przesyłanych towarów. Kurier InPost Wałbrzych cieszy się szczególnym uznaniem Wałbrzyszan, którzy codziennie korzystają z paczkomatów zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach. InPost – tani kurier Wałbrzych na terenie całego miasta. Usługa zamów kuriera w Wałbrzychu jest dostępna dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, urzędów i różnych instytucji na terenie całego miasta. InPost obsługuje dzielnice takie jak: Biały Kamień, Konradów, Książ, Podzamcze, Sobięcin, Szczawienko i Stary Zdrój. Paczki są dostarczane do całodobowych paczkomatów, punktów obsługi paczek PaczkoPunkt oraz bezpośrednio na adres odbiorcy. Kurier InPost swoją siedzibę na Wałbrzych prowadzi w Świebodzicach przy ul. Wałbrzyskiej 42A. Punkt jest czynny w godzinach 7-18 od poniedziałku do piątku. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier InPost w Wałbrzychu dostarcza przesyłki do paczkomatów przez cały tydzień. Ogólnodostępne automaty, zlokalizowane w miejscach o wysokim natężeniu ruchu i przy dużych sklepach, są otwarte 24/7, dlatego klienci InPost mogą odbierać w nich paczki przy okazji spaceru, zakupów lub powrotu z pracy. Dla urzędów, firm, szkół i instytucji publicznych InPost przygotował usługę Smartcourier, w której poufne dokumenty są dostarczane do odbiorcy szybko i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Szukasz kuriera w Wałbrzychu? Wybierz tanie usługi bez wychodzenia z domu. Przez platformę globkurier.pl można przygotować do wysyłki dowolny typ paczki – standardową przesyłkę, paletę, kopertę lub paczkę niestandardową. 

W przypadku firmy InPost mieszkańcy Wałbrzycha, którzy korzystają z usług serwisu, mogą liczyć na ceny niższe nawet o 70% niż w standardowym cenniku. Kurier odbiera paczki opłacane przez platformę bezpośrednio spod drzwi klienta, z punktu odbioru paczek lub z paczkomatu.  Globkurier.pl jest platformą przeznaczoną dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Za jej pośrednictwem można błyskawicznie wysłać paczkę InPost bez wychodzenia z domu. Serwis posiada szereg funkcji, które ułatwiają przygotowanie paczek do wysyłki. Dzięki niemu można stworzyć listy stałych odbiorów, zbiorcze listy przewozowe oraz inne dokumenty. Dodatkowo globkurier.pl akceptuje odroczone płatności i wysyłki za pobraniem, co ogranicza koszty związane z dostawą zamówień do klientów.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzychu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: