• kurier dpd

  Kurier DPD Wałbrzych

  Zamów kuriera DPD w Wałbrzychu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Wałbrzych

  DPD (niegdyś Dynamic Parcel Distribution i Deutscher Paketdienst, obecnie DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo spedycyjne, które działa na skalę międzynarodową. W Polsce działa spółka zależna, czyli DPD Polska. Korzeni firmy można szukać już w 1977 roku. W roku 2020 DPDgroup dostarczała około 7.5 miliona paczek dziennie! Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w mieście Wałbrzych? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule! Miłej lektury!
  DPD: jedna z największych firm kurierskich na świecie. DPD jest przedsiębiorstwem kurierskim, którego korzeni można szukać już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecną formę przedsiębiorstwo przybrało w roku 2015, kiedy GeoPost połączyło DPD, Chronopost i Seur w DPDgroup. W roku 2020 firma dostarczyła niemal 2 miliardy paczek, osiągając przychody w wysokości około 11 miliardów euro. Przedsiębiorstwo wysyła paczki międzynarodowe do Chin, Brazylii, RPA i wielu innych krajów świata (w tym oczywiście do Polski).

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier DPD pracuje w określonych ramach czasowych, dostarczając paczki:
  w dni robocze od 8 do 18; w wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). DPD to duże przedsiębiorstwo, operujące na skalę światową, jednak kurierzy DPD dostarczają paczki w sobotę jedynie wtedy, kiedy przez danego klienta zostanie uiszczona stosowna opłata (dostawy w soboty są płatne dodatkowo). DPD w Wałbrzychu: punkty nadania i odbioru, punkt obsługi klienta. Wałbrzych jest miastem znajdującym się w województwie dolnośląskim (Dolny Śląsk), jest także ośrodkiem przemysłowym, akademickim i do pewnego stopnia turystycznym. W Wałbrzychu Oddział Miejski DPD Pickup znajduje się na ulicy Długiej 4b.

  Polska jest objęta siecią punktów DPD Pickup i liczy ponad 3 500 punktów. Do owych punktów można również kierować swoje paczki, ponieważ DPD zapewnia taką możliwość. GlobKurier.pl, czyli sposób na taniego kuriera! Tani kurier (Wałbrzych) jest możliwy! Zamów kuriera z GlobKurier.pl, a przekonasz się sam/sama! Za pomocą portalu, będziesz mógł oszacować cenę swojej przesyłki. Należy podać jej gabaryty i wagę, a także ilość, jeśli przesyłek jest więcej niż jedna oraz typ (ekspresowe, standardowe). GlobKurier.pl przedstawi Ci wszystkie możliwe oferty kuriera DPD, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą. Szybko i prosto! Kurier DPD (Wałbrzych) dostarczy Twoją paczkę tam, gdzie chcesz!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzych

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: