Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Wałbrzych

Zamów kuriera UPS w Wałbrzychu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Wałbrzych

Chcesz nadać paczkę i zastanawiasz się jaki tani kurier w Wałbrzychu ma najlepszą ofertę? Wśród propozycji, na które warto zwrócić uwagę jest kurier UPS. Ta znana firma o globalnym zasięgu oferuje nie tylko dobre ceny, ale również bardzo szybki czas dostawy. Co więcej, w obecnych czasach z jej usług możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Przekonaj się. Kurier UPS – co warto wiedzieć o tej firmie? Choć firma UPS w Polsce działa od 2005 roku kiedy to przejęła polską firmę Messenger Service Stolica. Warto jednak mieć świadomość, że jest to firma o globalnym zasięgu, która swoją działalność prowadzi już od ponad stu lat. Swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jednak obszar jej działalności obejmuje ponad 200 krajów i terenów. Firma ta stale wprowadza innowacje oraz myśli o nowych rozwiązaniach, dzięki którym jeszcze lepiej spełniałaby oczekiwania klientów. Jednym z ostatnich takich pomysłów jest chociażby dostarczanie paczek dronami. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS działa prężnie na terenie wielu polskich miast, w tym również Wałbrzycha. Mieszkańcy tego miasta mogą nadawać i odbierać paczki w punktach UPS Acces Point, których w Wałbrzychu jest aż dziesięć. Wśród nich wymienić możemy te znajdujące się na ulicy Przemysłowej 10, na Rynku czy na Sportowej 1. Teoretycznie więc każdy z mieszkańców ma choć jeden punkt w swoim pobliżu. W praktyce, wcale nie trzeba korzystać z ich usług. Z powodzeniem zamów kuriera przez internet – jest to o wiele wygodniejsze. Globkurier.pl – prosty sposób na wygodne i tanie usługi kurierskie. Zamów kuriera już dziś! Jeśli chcesz zamówić kuriera w Wałbrzychu bez wychodzenia z domu skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza strona internetowa. Globkurier.pl to międzynarodowa platforma transportowa. 

Ponieważ pozyskujemy dla firm kurierskich nowych klientów użytkownicy naszej strony mogą liczyć na ceny przesyłek niższe o nawet 70 procent. W przypadku kuriera UPS ceny zaczynają się już od 19,99 zł dla zarejestrowanych użytkowników. Posiadamy również ofertę dla firm, dzięki której nadawanie paczek do klientów jest nie tylko tańsze, ale również intuicyjne. Możesz bowiem skonfigurować naszą platformę ze swoim sklepem.  Jak zamówić kuriera UPS? To bardzo proste. Musisz jedynie podać długość, szerokość, wysokość oraz wagę swojej przesyłki, dokonać bezpiecznej płatności online oraz podać adresy odbioru i dostawy paczki. Kurier odbierze ją od ciebie i zadba o to, by dotarła na miejsce w przeciągu jednego dnia roboczego. To prosty sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Przekonało się o tym wielu użytkowników naszej platformy. Ty również dołącz do tego grona.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wałbrzychu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: