Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Tarnów

Zamów kuriera  Poczta Polska w Tarnowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.                                                                                    

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Tarnów

Mieszkasz w Tanowie i chcesz nadawać i odbierać przesyłki tanio i wygodnie? Prowadzisz działalność gospodarczą i często Twoimi klientami są mieszkańcy tego miasta? W takim razie musisz dowiedzieć się więcej na temat usług kuriera Poczty Polskiej w Tarnowie. Gdzie znajdziesz punkty nadania i odbioru? Jak możesz zamawiać, by było najtaniej, a jednocześnie stosunkowo szybko? Odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby jest Globkurier.pl. Kurier Poczty Polskiej w Tarnowie – postaw na sprawną i szybką usługę. Chcesz wygodnie i szybko nadawać swoje przesyłki w Tarnowie? Nie chcesz przepłacać. Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest tani kurier. Tarnów jest miastem, gdzie znajdziesz 11 placówek Poczty Polskiej, zarówno urzędów pocztowych, jak i filii. Masz zatem możliwość nadawania i odbierania przesyłek w wielu miejscach. Oczywiście nie prowadząc działalności gospodarczej, możesz skorzystać z możliwości nadawania przesyłek kurierem Poczty Polskiej także w sklepie Żabka. Obecnie 12 sklepów Żabka funkcjonuje także jako punkty pocztowe. Swoje przesyłki mieszkańcy Tarnowa mogą odbierać także na stacjach Orlen, w sklepach ABC lub Delikatesy Centrum, a także kioskach RUCH-u i supermarketach Biedronka. Kurier Poczty Polskiej odbiera i dostarcza przesyłki w godzinach od 8.30 do 17.30. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W ramach usługi Poczta Polska Pocztex Express 24 realizowane jest dostarczanie paczek od drzwi do drzwi. Odbiorcy mogą płacić kartą w momencie odbioru. W przypadku usługi Poczta Polska Pocztex Kurier 48 należy przesyłkę nadać w punkcie pocztowym do godz. 15, aby adresat otrzymał ją w ciągu dwóch dni. Paczki nadane po tej godzinie dostarczane są w ciągu trzech dni roboczych. Oczywiście gdy odległość nie jest duża, usługa kurierska może być zrealizowana szybciej. Zamów kuriera z Globkurier.pl i ciesz się najtańszą przesyłką kuriera Poczty Polskiej w Tarnowie. Chcesz zaoszczędzić na wysyłce towaru, a jednocześnie mieć gwarancję najwyższej jakości usług? Wejdź na stronę Globkurier.pl i zamów kuriera w wybrane przez siebie miejsce bądź też wybierz usługę odbioru z punktu. Najpierw musisz jednak założyć swoje konto. Kolejnym krokiem jest wycena paczki lub paczek, jeśli mają ten sam rozmiar. 

Długość najdłuższego boku nie może przekraczać 150 cm. Suma wymiarów nie może być większa niż 2,5 m. Kurier Poczty Polskiej odbierze paczki, jeśli waga jednostkowa nie przekracza 20 kg. Jeśli przejdziesz przez krótki proces wyceny, pozostanie zapłacenie za usługę kurierską i wydrukowanie listu przewozowego. Potem trzeba udać się do punktu nadania w Tarnowie bądź jeśli została wybrana opcja kuriera, należy czekać na jego przybycie i odbiór paczki. Kurier Poczty Polskiej 48 i Express 24 ma ogólnopolski zasięg. W związku z tym dotrze do każdej, nawet najmniejszej wsi. Można w Globkurier.pl śledzić przesyłki i wybierać najdogodniejsze terminy doręczenia. Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że udzielane jest także wsparcie, gdy paczka zostanie zgubiona czy zniszczona i trzeba złożyć reklamację. Możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki jest także bardzo istotna.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: