• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Tarnów

  Zamów kuriera UPS w Tarnowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Tarnów

  Jesteś mieszkańcem Tarnowa i poszukujesz taniego kuriera? Jednocześnie zależy ci na tym by gwarantował on szybką dostawę oraz wysoką jakość usług? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Jest nim kurier UPS. Tarnów to jedno z miast, którego mieszkańcy chętnie korzystają z usług tego przewoźnika. Nie ma w tym nic dziwnego – jego oferta jest naprawdę atrakcyjna. Co więcej, możesz obniżyć koszty jeśli zamówisz kuriera online. Jak to możliwe? Odpowiadamy. UPS – firma kurierska z doświadczeniem i innowacyjnym podejściem Firma kurierska UPS to jedno z przedsiębiorstw z bardzo długim, wieloletnim doświadczeniem. Swoje początki miała w Stanach Zjednoczonych przesło sto lat temu. Od tego czasu dynamicznie się rozwija. Obecnie dostarcza przesyłki aż do 200 krajów oraz regionów świata co świadczy o jej sile. W Polsce, z kuriera UPS możemy korzystać od 2005 roku. To co wyróżnia tę firmę kurierską na tle innych to szybki czas dostawy oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu jest ona w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość usług – niezależnie od tego, czy chodzi o przesyłki standardowe, niestandardowe czy transport paletowy.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurier UPS działa prężnie na terenie wielu miast Polski dając klientom możliwość odwiedzenia UPS Access Point, czyli punktów nadawania i odbioru paczek. Nie brakuje ich również w Tanowie. Wśród dostępnych miejsc wymienić możemy między innymi punkty znajdujące się na ulicach Pułaskiego 91, Akacjowej 1 czy Wałowej 33. Punkty otwarte są do godziny 18.00 dzięki czemu większość mieszkańców nie ma problemu z nadaniem paczki. Warto jednak wspomnieć, że istnieje wygodniejsze rozwiązanie. Jest nim odbiór paczki spod naszego domu. Jak z niego skorzystać? To proste – zamów kuriera przez internet. Skorzystaj z Globkurier.pl. Jeśli chcesz zamówić taniego kuriera w Tarnowie skorzystaj z naszej strony internetowej. 

  Jesteśmy platformą transportową, która oferuje usługi dla osób prywatnych oraz dla firm. Zamawianie kuriera z naszą pomocą jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie podać adres, spod którego ma zostać odebrana paczka oraz adres dostawy. Podaj również wymiary oraz wagę twojej paczki. Otrzymasz wówczas automatyczną wycenę, możliwość wydrukowania listu przewozowego a za usługę zapłacisz bezpiecznie i szybko online. Dlaczego to się opłaca? Zamawiając kuriera UPS przez naszą stronę oszczędzasz – paczkę do 30 kilogramów wyślesz w cenie od 19,99 zł. To jednak nie wszystko. Możesz również skorzystać z wielu dodatkowych opcji takich jak darmowe powiadomienie o doręczeniu paczki czy zadeklarować wartość towaru do 323 zł.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: