• kurier InPost

  Kurier InPost Tarnów

  Zamów kuriera InPost w Tarnowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.                                                                                                Sprawdź najlepsze opcje!

   

  Kurier InPost Tarnów

  Tarnów w województwie małopolskim jest zamieszkiwany przez ponad 108 tysięcy mieszkańców. Miasto jest atrakcyjnym punktem dla firm kurierskich, które każdego dnia obsługują liczne punkty odbioru oraz paczkomaty. InPost dostarcza 98% przesyłek w Tarnowie w ciągu 24 godzin od ich nadania, dlatego mieszkańcy chętnie korzystają z jego usług. Jakie usługi InPost są realizowane na terenie Tarnowa? Jakie są ich ceny? Kurier InPost w Tarnowie – gdzie odbierać paczki? Jeśli chodzi o usługi, które realizuje kurier InPost, Tarnów umożliwia odbiór paczek w każdej części miasta. Ogólnodostępne paczkomaty są zlokalizowane na osiedlach Zielonym, Nauczycielskim, Westerplatte, Legionów Henryka Dąbrowskiego oraz na wielu innych. Przesyłki w paczkomatach nadaje się i odbiera przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. Odbiorcy mają 48 godzin na zabranie paczki ze skrytki, natomiast nadawcy w tym samym czasie mogą dostarczyć do wybranego paczkomatu opłaconą przesyłkę. Kurier InPost zabiera nadane paczki w dalszą drogę w ciągu kilkunastu godzin, dzięki czemu wszystkie nadane przesyłki docierają do odbiorców najszybciej jak to możliwe.  

  kurier InPost

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Siedziba firmy InPost mieści się w Tarnowie przy ul. Braci Saków 5. Pracownicy InPost przyjmują w niej paczki niestandardowe oraz pozostałe od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. W całym mieście działa ponad 110 punktów odbioru przesyłek, dzięki czemu tani kurier Tarnów odpowiada na potrzeby mieszkańców każdej części Tarnowa. W paczkomatach przyjmowane są paczki o masie do 25 kg, natomiast cięższe towary można nadać w wyznaczonych punktach. Zamów kuriera InPost w niskiej cenie! Kurier InPost w serwisie globkurier.pl oferuje wszystkim mieszkańcom Tarnowa ceny obniżone nawet o 70%. Już za niecałe 10 zł można nadać w paczkomacie niewielkie przesyłki krajowe do dowolnego zakątka Polski.  odroczonych.

  Na użytkowników serwisu czekają praktyczne funkcje tworzenia zbiorczych list wysyłkowych, zapamiętywania danych stałych odbiorców oraz dokonywania płatności. Globkurier.pl pośredniczy w wysyłce paczek przez osoby prywatne i klientów biznesowych. InPost za pośrednictwem globkurier.pl przyjmuje paczki krajowe i zagraniczne. Wszystkie dostarczane towary można objąć dobrowolnym ubezpieczeniem. Dzięki niemu w przypadku uszkodzenia transportu lub jego zagubienia otrzyma się równowartość wskazanej kwoty. Ponadto serwis jest przyjazny dla nowych użytkowników. Znajdzie się w nim podpowiedzi, jak zapakować paczkę, co można wysłać do danego kraju lub jakie przepisy celne obowiązują podczas wysyłki towarów poza UE.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: