Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Tarnów

Zamów kuriera DPD w Tarnowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Tarnów

DPD (poprzednio Dynamic Parcel Distribution i Deutscher Paketdienst, aktualnie DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo kurierskie o międzynarodowym zasięgu. Korzenie firmy sięgają lat siedemdziesiątych, ale dopiero od niedawna przedsiębiorstwo znane jest jako DPDgroup. Firma dostarcza miliardy przesyłek i paczek każdego dnia do wielu krajów na wielu kontynentach. Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w Tarnowie? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej! DPD jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, które w obecnym kształcie istnieje od 2015 roku. Wtedy to GeoPost złączyło DPD z Chronopost i Seur w jedno, czyli w DPDgroup. Historia DPD zaczyna się jednak wcześniej, bo już w latach 70 XX wieku. W roku ubiegłym, mimo pandemii, przedsiębiorstwo dostarczyło prawie dwa miliardy paczek, osiągając przychody w wysokości 11 miliardów euro. Jest więc DPD jednym z najprężniej działających tego typu przedsiębiorstw na świecie.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD rozwozi paczki zgodnie z ustalonym harmonogramem, dostarczając je: w dni robocze od 8 do 18; w wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). Nie da się ukryć, że DPD jest przedsiębiorstwem o ogromnych rozmiarach i zasięgu. Kurierzy DPD dostarczają paczki także w soboty, jest to jednak opcja, za którą trzeba uiścić opłatę dodatkową, aby paczka została dostarczona tego dnia DPD w Tarnowie: punkty i oddziały miejskie DPD Pickup Tarnów to miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie małopolskim. Leży przy ujściu Białej do Dunajca. Jest miastem centralnym aglomeracji tarnowskie. W Tarnowie nie ma Oddziału Miejskiego DPD Pickup, co oczywiście nie oznacza, że nie jest objęty siecią punktów DPD Pickup.

Cała Polska jest objęta siecią tych punktów, których liczba przekracza 3 500.  Na mapie lub za pomocą wyszukiwarki, będzie można odnaleźć każdy z punktów znajdujących się w Tarnowie. Tani kurier? Wybierz GlobKurier.pl i przekonaj się, że to możliwe! Jeśli nie chcesz przepłacać, zamów kuriera przez GlobKurier.pl. Tani kurier (Tarnów) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. podać wymiary Twojej paczki, jej wielkość (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) i typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Kurier DPD (Tarnów) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Paczka trafi do adresata niebawem, a Ty nie będziesz musiał/musiała przepłacać!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: