Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Szczecin

Zamów kuriera  Poczta Polska w Szczecinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Szczecin

Szczecin to miasto portowe, stolica województwa zachodniopomorskiego. Jest ośrodkiem aglomeracji szczecińskiej, a na jego terenie znajduje się również podstrefa Szczecin – Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec oraz podstrefa Szczecin – Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miasto jest również ośrodkiem akademickim i kulturalnym, a na jego obszarze znajdują się stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Kurier w Szczecinie jest bardzo chętnie wybieraną usługą przez mieszkańców tego miasta i okolic. Na jego terenie działa kilka firm kurierskich, jednak wyraźnie stawiają oni na usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. W Szczecinie znajduje się 40 oddziałów Poczty Polskiej, rozmieszczonych na całym terenie miasta. Jedna z głównych usług kurierskich – Pocztex Ekspres 24 umożliwia najszybsze dostarczenie paczki do adresata –  już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Można wybrać również jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga to Pocztex Kurier 48 – zapewnia ona dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Szczecinie z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Szczecin jest najczęściej wybieraną usługą kurierską pośród mieszkańców aglomeracji szczecińskiej. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Głównymi atutami tej usługi są niskie ceny oraz bardzo szybki czas dostawy przesyłek. Chcąc nadać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy wejść na stronę  GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz do wyceny przesyłki. W tym celu należy podać wagę, wymiary oraz ilość paczek i wybrać ewentualne opcje dodatkowe. 

Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Co ważne, każdą przesyłkę można śledzić przez cały czas jej transportu. Coraz więcej osób korzysta z serwisu GlobKurier.pl, gdyż gwarantuje on najniższe ceny na rynku oraz najszerszy wybór usług kurierskich. W łatwy sposób można założyć na stronie konto klienta, co jeszcze bardziej usprawni wysyłanie paczek w przyszłości. Szybkie nadawanie, terminowe dostarczanie i niskie ceny to czynniki bardzo istotne nie tylko w przypadku sklepów wysyłkowych – z pewnością docenią je wszyscy klienci.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: