Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Szczecin

Zamów kuriera UPS w Szczecinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Szczecin

Prowadzisz własny biznes i chcesz wysyłać paczki w konkurencyjnych cenach? Na GlobKurier.pl mamy propozycję zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Szybkie i niedrogie przesyłki może doręczyć dla Ciebie kurier UPS. To jeden z największych przewoźników w Polsce i na świecie. Masz do wysłania paczkę czy list? U nas nadasz zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Możesz skorzystać także z usług dodatkowych i wysyłki ekspresowej. Zależy Ci na czasie i dobrej cenie? Sprawdź, jak w prosty sposób nadać paczkę. Kurier UPS Szczecin – poznaj firmę z tradycjami United Parcel Service to firma transportowa funkcjonująca już od ponad 100 lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1907 roku pod nazwą American Messenger Company. Pierwsze doręczenia realizowane były pieszo oraz na koniach. Wraz z rozwojem przewoźnika do dostarczania przesyłek zaczęto wykorzystywać samochody, a barwą marki stał się kolor brązowy, który miał symbolizować klasę, wyrafinowanie oraz profesjonalizm. Aktualnie kurierzy UPS rozwożą paczki po 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Do transportu używane są rowery, samochody, samoloty, a w niektórych miejscach także drony. Jeśli nadasz przesyłkę z odbiorem w Szczecinie, adresat będzie mógł ją odebrać z 38 punktów nadań i odbiorów UPS. Niektóre z nich są czynne nawet do późnych godzin wieczornych, jest to dobre rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem. Standardowe doręczenia pod wskazany przy wysyłce adres realizowane są między godziną 9:00 a 19:00. Status zamówienia oraz aktualną lokalizację przesyłki możesz śledzić na naszej stronie internetowej. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Niektóre z nich są czynne nawet do późnych godzin wieczornych, jest to dobre rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem. Standardowe doręczenia pod wskazany przy wysyłce adres realizowane są między godziną 9:00 a 19:00. Status zamówienia oraz aktualną lokalizację przesyłki możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Wyślij paczkę szybko i nie przepłacaj – tani kurier Szczecin Jak nadać paczkę za pomocą platformy GlobKurier.pl? W pierwszym kroku polecamy starannie spakować przesyłkę, zważyć ją oraz zmierzyć. Następnie wejdź na naszą stronę internetową i zamów kuriera. W miejscu szybkiej wyceny wprowadź wszystkie niezbędne dane dotyczące przesyłki. 

Nasz system przygotuje dla Ciebie najkorzystniejszą opcję dostawy UPS. Przy usługach tego przewoźnika możesz zamawiać zlecenia expresowe, np. z terminem realizacji następnego dnia roboczego do godziny 10:30, 12:00 czy 14:00. Jeśli przesyłka nie jest pilna wybierz doręczenie standardowe. W kolejnym kroku dokonaj płatności za zamówienie. Kiedy je opłacisz bądź gotowy na przyjazd kuriera, który odbierz od Ciebie pakunek. W Szczecinie nadanie możesz także samodzielnie dostarczyć do terminalu UPS. Szczegóły dotyczące lokalizacji terminalu oraz godziny pracy punktu znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli masz do nadania więcej niż jedną paczkę, zrób to za jednym razem i oszczędź czas.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: