Menu

kurier dpd

Kurier DPD Szczecin

Zamów kuriera DPD w Szczecinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Szczecin to jedno z największych miast w kraju, w którym dostępne są różnorodne możliwości nadawania i odbierania przesyłek. W tym celu możesz wykorzystać usługi kuriera InPost, DHL czy GLS, udać się do paczkomatu, stacji Orlen, placówki Poczty Polskiej czy oddziału DPD w Szczecinie. Wybierając tę ostatnią opcję, zapewnisz sobie możliwość wygodnego nadania paczki oraz skorzystania z kilku innych usług firmy w jednym miejscu. Jeśli jednak zależy Ci na nadaniu i wysłaniu paczki online, skorzystaj z witryny GlobKurier.pl, dzięki której w łatwy sposób porównasz oferty firm kurierskich oraz wybierasz najkorzystniejszą opcję w Szczecinie.

kurier dpd wrocław

DPD punkt nadania Szczecin - nadaj paczkę szybko i wygodnie

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego i miasto portowe, położone nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie. Największe miasto w Polsce północno-wschodniej zalicza się do listy ośmiu największych polskich metropolii. Szczecin plasuje się na trzeciej pozycji, jeśli chodzi o zajmowaną powierzchnię i siódme, jeśli chodzi o ilość mieszkańców. W mieście znajdziesz wiele ważnych ośrodków handlowych i biznesowych, świadczących o rozwoju gospodarczym tego regionu. Szczecin to także miejsce wielu wydarzeń kulturalnych oraz znaczący ośrodek akademicki. Prężnie rozwijające się miasto potrzebuje innowacyjnych metod wysyłania przesyłek, takich jak paczkomaty Inpost czy oddziały DPD. Szczecin to miejsce, w którym mieszkańcy mogą liczyć na właśnie takie nowoczesne rozwiązania, ułatwiające im nie tylko nadawanie, ale również odbieranie przesyłek. W punkcie nadań DPD w Szczecinie wykonasz te czynności szybko, sprawnie i wygodnie.

Oddziały miejskie DPD Szczecin - funkcja i lokalizacja

Oddziały miejskie DPD Szczecin to punkty nadań i odbiorów przesyłek, które ulokowane zostały w popularnych i ruchliwych częściach miasta. Często odwiedzane lokalizacje w dużych miastach to m.in. osiedla mieszkaniowe oraz dzielnice biznesowe. W poszczególnych miastach oddziały znajdują się w otoczeniu galerii i innych ważnych punktów. W Szczecinie pierwszy oddział miejski znajduje się na placu J. Kilińskiego 1. Natomiast drugi został ulokowany na ul. Bohaterów Warszawy 13B. DPD punkt nadania Szczecin to miejsce, w którym możesz nadać i odebrać przesyłkę. Co więcej, punkty te pełnią funkcję centrów dystrybucyjnych w rejonach miast, które są wyłączone z ruchu pojazdów.

Oddział DPD Szczecin - zalety nadawania paczek w punkcie

Korzystanie z oddziałów miejskich DPD w Szczecinie wiąże się z wieloma korzyściami. Po pierwsze, możesz w wygodny sposób nadać i odebrać przesyłkę, udając się do jednego z punktów, znajdujących się w popularnych i często odwiedzanych lokalizacjach. Po drugie, czynności te wykonasz szybko i sprawnie, wypełniając minimum koniecznych formalności. Po trzecie, możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz wiele wygodnych udogodnień, które zostały zaplanowane przez firmę. Nadając i odbierając paczki w oddziałach miejskich DPD, zmniejszasz również ilość CO2 emitowanego do atmosfery, redukując dystans pokonywany dziennie przez kurierów firmy.

Mniejszy przebyty dystans to także ograniczenie emisji spalin, mniejsze korki i świeższe powietrze w mieście. Warto dodać, że oddziały DPD Szczecin wyróżniają się proekologicznym podejściem i innowacyjnymi rozwiązaniami dostarczania paczek. Sieci te obsługują bowiem kurierzy piesi i rowerowi. Na potrzeby działalności oddziału, jest on wyposażony również w rowery i samochody elektryczne. Działając w ten sposób, DPD wypełnia przyjęte zobowiązania, które zakładają redukcję emisji CO2 oraz wprowadzanie ekologicznych sposobów dystrybucji paczek.

Funkcjonalność oddziałów DPD w Szczecinie - nadaj paczkę i wiele więce

W oddziałach miejskich DPD Szczecin nadasz i odbierzesz paczkę szybko, wygodnie i ekologicznie, jednak nie jest to wszystko, co oferują te punkty. W oddziale, dzięki obecności kiosku interaktywnego, możesz również w szybki sposób wydrukować etykiety adresowe przesyłek, które zostały przygotowane i opłacone online. Oddział wyposażony został także w przymierzalnię, w której możesz od razu przymierzyć ubrania zamówione w sklepach odzieżowych. Na uwagę zasługuje również stół do pakowania, z którego możesz skorzystać, jeśli nie dysponujesz własnym opakowaniem dla swojej przesyłki. Dzięki temu, że każdy DPD punkt nadania Szczecin został zaprojektowany w ten sposób, ich funkcjonalność jest znacznie większa, a komfort klienta zdecydowanie podwyższony. W oddziałach miejskich DPD możesz liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników punktu oraz wiele dodatkowych usług, ułatwiających nadawanie i odbiór przesyłek.

Jak skontaktować się z pracownikami DPD? Infolinia i kontakt

Jeśli potrzebujesz pomocy na którymkolwiek etapie nadawania bądź odbierania paczki, możesz skontaktować się osobiście z pracownikami danego oddziału. Inną opcją jest wykorzystanie kontaktu telefonicznego. Do DPD punktu nadania Szczecin przy pl. J. Kilińskiego 1 możesz dzwonić między 10 a 18, od poniedziałku do piątku na numer 573 205 613. Drugi oddział jest otwarty w poniedziałki-piątki od 10 do 19. Numer kontaktowy to 573 205 507. Jeśli dany punkt będzie zamknięty, możesz również kontaktować się z ogólną infolinią DPD od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty od 8 do 14 pod numerem telefonu 801 400 373.

Kolejną możliwością kontaktu jest napisanie do firmy e-maila z zapytaniem dotyczącym nurtujących Cię kwestii. Warto dodać, że przesyłkę DPD Szczecin możesz nadać również na stronie Internetowej za pomocą naszej strony GlobKurier.pl. Dzięki nam nadasz przesyłkę szybko, sprawnie i bezpiecznie. Co więcej, jesteśmy do Twojej dyspozycji na różnych kanałach komunikacyjnych — możesz napisać do nas e-maila, zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce kontakt. Jako doświadczony broker usług kurierskich zapewniamy profesjonalne doradztwo, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktowania się ze specjalistami z działu obsługi klienta.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Jak nadać paczkę kurierem DPD online?

Jeśli mieszkasz w Szczecinie i chcesz nadać przesyłkę za pośrednictwem firmy DPD, możesz zrobić to w jednym z oddziałów lub przez Internet. Jeśli zdecydujesz się na to drugie rozwiązanie, zachęcamy do wybrania naszej platformy GlobKurier.pl. Nadanie przesyłki z naszą pomocą jest bardzo proste i opłacalne. Dzięki nam możesz porównać ze sobą oferty 50 przewoźników, którzy dostarczą Twoją przesyłkę aż do 192 krajów na świecie. Wśród oferowanych firm kurierskich, warto wskazać na InPost, DHL, GLS, FedEx oraz DPD. Jedną z częściej wybieranych opcji jest nadanie paczki w oddziale DPD, co jest bardzo wygodne i proste. Aby to zrobić, musisz wejść na naszą stronę główną, na której znajdziesz formularz do wypełnienia. Po wpisaniu wymiarów paczki oraz jej wagi, system wygeneruje listę ofert poszczególnych firm, które będą mogły niezwłocznie wysłać Twoją paczkę. Spośród zaprezentowanych ofert możesz wybrać nadanie paczki w oddziale DPD. Następnie musisz podać dane nadawcy i odbiorcy, wybrać ustawienia przesyłki, opłacić zamówienie i gotowe!

Dlaczego warto wybrać platformę GlobKurier.pl?

Korzystając z naszej strony GlobKurier.pl, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty oraz oszczędności. Dzięki nam nadasz przesyłkę taniej i wygodniej. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi, których oferty prezentujemy na naszej stronie. Spośród tak obszernej listy, możesz wybrać przewoźnika, który dostarczy Twoją przesyłkę pod wskazany adres najszybciej i najtaniej. Oprócz takiej oszczędności możesz liczyć również na negocjowane stawki. Jako doświadczony operator logistyczny gwarantujemy również najwyższej jakości usługi kurierskie, jasną i czytelną stronę oraz różnorodne udogodnienia i pakiety. Zapewniamy, że z naszą pomocą wybierzesz idealną firmę przewozową dla siebie, która spełni Twoje oczekiwania. Może to być DPD punkt nadania Szczecin, którego oferta jest bardzo atrakcyjna.

Profesjonalny broker usług kurierskich - spersonalizowana oferta indywidualna i dla firm

Dzięki naszej witrynie możesz liczyć na tanie przesyłki kurierskie do dowolnego zakątka świata. Działając w branży wiele lat, wiemy jak ważne jest to, by dopasować świadczone usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę, proponujemy stawki niższe o 70% oraz dbamy o wysoką jakość obsługi klienta i pomoc na każdym etapie naszej współpracy. Z naszą pomocą wyślesz paczki krajowe i zagraniczne w prosty i tani sposób, jednak to nie wszystko, co możemy Ci zaproponować. Oprócz oferty skierowanej do osób indywidualnych przygotowaliśmy również specjalny program dla firm.

Oferujemy krajowy i międzynarodowy transport palet i dłużyc, serwis międzynarodowy w modelu cross-border oraz transport i spedycję drogową. Obsługujemy transport drogowy oraz frachty lotnicze i morskie. Proponujemy liczne funkcjonalności, dzięki którym oszczędzisz do 80% czasu, jak np. opcja prepaid czy masowe nadawanie przesyłek. Jeśli jesteś ze Szczecina i chcesz zdalnie, wygodnie i tanio nadawać paczki w kraju i za granicę, skorzystaj z naszej oferty. Wejdź na naszą stronę lub skontaktuj się z działem obsługi klienta już dziś i sprawdź sam, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecin

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: