kurier dpd

Kurier DPD Szczecin

Zamów kuriera DPD w Szczecinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Szczecin

Masz do nadania przesyłkę i chcesz, żeby odebrał ją od Ciebie kurier DPD? Zależy Ci na szybkim i bezproblemowym doręczeniu? Z GlobKurier.pl to proste. Dzięki naszej współpracy z liderem polskiego rynku kurierskiego: nadasz paczkę, zlokalizujesz przesyłkę, znajdziesz punkt DPD PickUp lub dokonasz zwrotu. Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług tego przewoźnika? DPD Polska jest częścią DPDgroup, której pracownicy każdego dnia dostarczają 7,5 mln przesyłek w całej Europie. Ten imponujący wynik udaje się osiągnąć nie tylko dzięki tradycyjnym dostawą. Kurierzy pracują także na specjalnych rowerach z przyczepą, jak i skuterach. DPD Polska znana wcześniej jako Masterlink Express, na polskim rynku zaczęła swoją działalność w 1991 roku. Rozwój i wejście na obszar Europy zapewnił w 1998 roku zakup udziałów przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Od 2004 roku właścicielem spółki stał się francuski holding GeoPost. W 2014 roku spółka wykupiła firmę kurierską Siódemka, dzięki czemu zyskała większy udział w rynku krajowym. Od 2015 roku oficjalna nazwa spółki to DPDgroup. Czym wyróżnia się kurier DPD? Firma jako pierwsza wprowadziła na polski rynek możliwość płacenia kartą za przesyłkę pobraniową. DPD może poszczycić się rewelacyjnymi wynikami, w 2020 roku kurierzy doręczyli 193,5 mln paczek.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki nadawane przez GlobKurier.pl odbiorca będzie mógł adresat pod wskazanym adresem, w oddziale lub punkcie Pickup. Kurier DPD Szczecin doręcza paczki zazwyczaj w dni robocze. Przedział godzinowy, w którym należy spodziewać się pracownika to między godziną 10:00 a 18:00. Dla osób niedostępnych w tych godzinach dobrym rozwiązaniem będzie odbiór przesyłki w jednym z punktów Pickup. W Szczecinie jest ich ponad 40, a w ich skład wchodzą także automaty paczkowe. Godziny pracy punktów wahają się od 05:00 do 23:00, w zależności od miejsca lokalizacji.  Kurier DPD przy doręczeniach do klienta można skorzystać z usługi doręczenia “pod drzwi”, pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu i sprawdza się podczas sezonu zachorowań. Tani kurier Szczecin – sprawdź, jakie to proste.

Zamów kuriera z GlobKurier.pl w kilku prostych krokach. Wystarczy, że spakujesz przesyłkę, zmierzysz ją oraz zważysz. Kiedy już posiadasz szczegółowe dane o paczce wejdź na GlobKurier.pl i zamów kuriera. Jak to zrobić? U góry strony kliknij “Wyceń przesyłkę”. Wpisz wszystkie informacje o paczce. Możesz wysłać kilka sztuk jednocześnie. Z proponowanych opcji wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada, w tym przypadku będzie to “kurier DPD”. Zarejestruj się lub dokonaj nadania bez rejestracji. Podaj swoje dane oraz dane adresata. Wybierz sposób odbioru przesyłki przez kuriera oraz dokonaj płatności. Po tych krokach pozostaje Ci już tylko czekać na kuriera. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecin

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 20 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: