Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Szczecin

Zamów kuriera DHL w Szczecinie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Szczecin

Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego i zarazem jego stolica. Położenie miasta ma kluczowe znaczenie dla wykonywanych na terenie Szczecina usług kurierskich. W całym mieście osoby prywatne i firmy nadają setki paczek, które niemal każdego dnia wyruszają w drogę do Niemiec. Liczne paczki trafiają też do innych krajów Europy zachodniej oraz do wszystkich zakątków Polski. Gdzie działa kurier DHL Szczecin? Poznaj jego ofertę na terenie Szczecina i okolic. Siedziba i Punkty Odbioru Paczek DHL w Szczecinie. Rozległe miasto może poszczycić się ponad 100 Punktami Odbioru Paczek DHL, zlokalizowanym w każdej dzielnicy. Najwięcej punktów POP mieści się na Starym i Nowym Mieście, lecz paczki można nadawać w wielu miejscach również na osiedlach mieszkalnych. Kurier DHL przyjmuje i wydaje paczki głównie w sklepach Żabka. Klienci mogą zgłosić się po przesyłki także do punktów w sklepach Biedronka, marketów Kaufland i salonów Inmedio. POP DHL działa ponadto na szczecińskich stacjach Shell i Bobryk.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Siedziba DHL, do której trafiają paczki ze Szczecina przed wyruszeniem w dalszą trasę, mieści się w Przecławiu. Od poniedziałku do piątku DHL Parcel w Szczecinie działa w godzinach 8-18. Klienci mogą w tym czasie dostarczać paczki do wysłania, w tym przesyłki niestandardowe. W soboty punkt pracuje od 8 do 14. W DHL Parcel nadawane są przesyłki krajowe i międzynarodowe zwykłe lub priorytetowe. Zamów kuriera w Szczecinie i nie przepłacaj! Jeśli chodzi o usługi, które realizuje tani kurier, Szczecin jest lokalizacją dającą do nich szeroki dostęp. Usługi kurierskie są świadczone przez firmę DHL, która należy do grona renomowanych przewoźników. Platforma globkurier.pl umożliwia wysyłanie paczek DHL w niskich cenach, dzięki wynegocjowanym stawkom. Cennik w serwisie jest niższy nawet o 70% od cen, które są oferowane bezpośrednio przez kuriera. 

Z pomocą globkurier.pl oszczędza każdy – zarówno klient indywidualny, jak i sklep internetowy lub inna firma. Kurier w Szczecinie przyjmuje paczki do wysłania w punktach oraz odbiera je bezpośrednio od klienta. W zależności do liczby przesyłek i ich rodzaju mogą być dostarczane do POP lub wyłącznie do DHL Parcel w Przecławiu. W sklepach Żabka nada się tylko paczki do 25 kg. Cięższe towary muszą być wysyłane z siedziby firmy kurierskiej. Wszystkie przesyłki można objąć ubezpieczeniem. Klienci biznesowi dodatkowo mogą skorzystać z wygodnej formy generowania zbiorczych list przewozowych i stałych odbiorców. Dzięki temu obniża się koszty dostaw do klientów i skraca się czas potrzebny na przygotowanie towarów do wysyłki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: