Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Piła

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Pile korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Piła

Piła to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Reklamuje się hasłem: “Tu wizje nabierają kształtu” – i jest to prawda. W ostatnich latach możemy zaobserwować w Pile znaczne ożywienie: powstają liczne nowe miejsca pracy, firmy i inwestycje. To również powoduje wzrost zainteresowania przesyłkami kurierskimi, w tym ofertą Poczty Polskiej – Pocztex. Usługi oferowane przez Pocztę Polską wciąż są bardzo popularne wśród Polaków. Widoczne jest to również wśród mieszkańców Piły, z których wielu kojarzy państwowego operatora pocztowego z tradycją i zaufaniem. Pocztex, czyli firma powołana przez Pocztę Polską specjalnie do realizacji przesyłek kurierskich, przygotował usługę, która cieszy się dużym zainteresowaniem nawet mimo gwałtownego rozwoju konkurencji z sektora prywatnego. Klienci cenią tę ofertę przede wszystkim za możliwość obsługi w jednym z dwunastu urzędów pocztowych w Pile, jak również ogólnopolski zasięg i licząca ponad 70 000 osób “armia” kurierów i listonoszy. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pocztex przez wielu postrzegany jest również jako tani kurier w Pile. Do najpopularniejszych usług zamawianych za pośrednictwem tej firmy należą oprócz standardowych przesyłek pocztowych zlecenia ekspresowe “Kurier24” i “Kurier48”.   Zastanawiasz się w jaki sposób niedrogo i wygodnie zamówić kuriera w Pile? Możesz oczywiście zrobić to w urzędzie pocztowym, jednak to rozwiązanie traci zwolenników zwłaszcza w czasach pandemii SARS-Cov-2. Polacy coraz chętniej zamawiają takie usługi zdalnie, co jest szybsze i bezpieczniejsze. Jeżeli chcesz nadać paczkę online, zamów kuriera w Pile poprzez platformę Globkurier.plDziała ona na zasadzie porównywarki cen.

Podajesz wymiary paczki i interesujące Cię opcje dodatkowe i uzyskujesz szybką wycenę u poszczególnych przewoźników, w tym najpopularniejszych firm kurierskich, takich jak: DHL, DPD, FedEx, UPS czy GLS. Po opłaceniu przesyłki możesz samodzielnie dostarczyć paczkę do jednego z punktów stacjonarnych w Pile lub przekaż ją kurierowi, który podjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj o odpowiednim zapakowaniu przesyłki – aby mieć pewność, że nie rozwali się w transporcie, wykorzystaj mocne, solidne kartony. Wewnątrz przedmioty ułóż stabilnie, tak aby nie przemieszczały się w ruchu. W razie potrzeby zastosuj wypełnienie – w paczce nie powinno być żadnych wolnych przestrzeni.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pile

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: