• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Piła

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Pile korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Piła

  Wygodne nadawanie i odbiór przesyłek są ważne z punktu widzenia sprzedawców nadających przesyłki, jak i konsumentów je odbierających. Ważna jest także niewygórowana cena. Na taką można liczyć w przypadku kuriera Orlen Paczka w Pile. Wystarczy tylko zamówić tę usługę za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl. Co każdy powinien wiedzieć na temat kuriera Orlen Paczka w Pile? Piła to miasto w województwie wielkopolskim, gdzie obecnie można znaleźć 8 punktów nadania i odbioru w obrębie do 10 km od centrum. Jeden z punktów znajduje się w kiosku ruchu przy ul. Łącznej 4a. Tutaj można odbierać i nadawać przesyłki w godzinach od 6.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Kolejny punkt paczkowy znajduje się przy Al. Powstańców Wielkopolskich 102, gdzie można odbierać przesyłki w godzinach od 6.00 do 22.00 (w soboty nieczynne). Można skorzystać z punktów paczkowych przy ul. Rynkowej 37 (pon-pt 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00), czy też Al. Wojska Polskiego 30 (pon-pt 9.00-17.00). Punkty nadania i odbioru zlokalizowane są także przy Poznańskiej 32 (od 6.00 do 22.00), Akacjowej 3 (pon-pt 6.00-18.00).   Przy ul. Niepodległości 47, a także Dębiaki 7 znajduje się Stacja Paliw Orlen czynna całą dobę, gdzie można nadawać i odbierać przesyłki o każdej porze, za wyjątkiem soboty. Kurier odbiera i dostarcza paczki zawsze o godz. 6.00. Zatem wysyłając przesyłkę po południu, można liczyć na jej odbiór już kolejnego dnia rano. Przesyłki Orlen Paczka docierają maksymalnie do 3 dni roboczych. Adresaci mają tyle samo czasu na ich odbiór.       

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Tani kurier w Pile to bez wątpienia Orlen Paczka. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nie każdą przesyłkę można nadać za pośrednictwem tego kuriera. Nie może być ona cięższa niż 20 kg. Ponadto powinna mieć wymiary 20 cm x 30 cm x 50 cm. Każdorazowo otrzymuje się powiadomienie SMS o dotarciu paczki do punktu. Najlepiej wybrać opcję zamówienia kuriera Orlen Paczka w Pile za pośrednictwem Globkurier.pl. Ten broker kurierski oferuje znacznie niższe ceny. Są one wynegocjowane, a firmy mogą liczyć na wycenę indywidualną. Cena za przesyłkę może być niższa nawet o 70%. Jak zamówić kuriera Orlen Paczka w Globkurier.pl. Wystarczy założyć konto, które jest całkowicie darmowe. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut. Potem można wyceniać dowolną ilość przesyłek. 

  Jeśli ma ona odpowiedni gabaryt, to na pewno jedną z pierwszych opcji będzie kurier Orlen Paczka. Wystarczy ją wybrać, a następnie opłacić usługę online. Można też za wysyłkę zapłacić kartą lub gotówką na miejscu. Duża ilość punktów odbioru i nadania w Pile gwarantuje możliwość znalezienia takiego, który znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania lub firmy. Po wysłaniu paczki można ją śledzić w systemie. Wystarczy wpisać numer listu przewozowego w zakładce dotyczącej śledzenia na stronie Globkurier.pl. W Globkurier.pl można liczyć również na wsparcie reklamacyjne w przypadku zagubienia, czy zniszczenia paczki.          

   
   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pile

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: