• globbox

  Globbox Piła

  Sprawdź ofertę GlobBox w Pile i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Piła

  Pilna paczka do wysłania z Piły? Nadaj przesyłkę w Globbox. Dokonaj wyceny na stronie internetowej i nadaj paczkę w jednym z punktów paczkowych. Wyślesz w ten sposób przesyłkę kopertową oraz paletę. Proponujemy atrakcyjne ceny dla małych firm, sklepów internetowych i innych klientów biznesowych, a także indywidualnych. Twoją paczkę doręczymy na terenie Piły lub do innej części Polski. Zrealizujemy dla Ciebie także wysyłkę poza granicę kraju. Możesz zlecić nam nadanie m.in. do Irlandii, Niemiec czy Chin.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Chcesz wysłać wygodnie paczkę i Twoją uwagę zwrócił tani kurier Piła? Punkty paczkowe Globbox to dogodne rozwiązanie zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy. Zamów kuriera na naszej stronie internetowej i poczekaj aż odbierze Twoje zamówienie lub udaj się do punktu Globbox Piła i nadaj je samodzielnie. Punkt paczkowy w Pile czynny jest od poniedziałku do soboty, jego standardowe godziny pracy to 7:00 – 21:00. Aktualne dane dostępne są w zakładce “znajdź punkt”. Twoja przesyłka może zostać dostarczona do punktów w kraju lub poza jego granicami, np. do Anglii, Francji czy Irlandii. Ta forma odbioru zamówienia daje możliwość wyboru dogodnej dla adresata lokalizacji, do której uda się o komfortowej dla siebie porze. Jeśli masz taką potrzebę przesyłkę możesz wysłać także za pobraniem. Nasza propozycja to konkurencyjne ceny dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dopiero rozwijasz swoją firmę i chcesz zaoszczędzić na dostawie? Wyceń przesyłki Globbox i zobacz, jak możesz je wygodnie nadać w punkcie paczkowym. Przetestuj wysyłkę Globbox w Pile.

  Zamów kuriera, brzmi prosto ale jak to zrobić? Zacznij od przygotowania przesyłki i jej prawidłowego spakowania. Wszelkie wolne przestrzenie wewnątrz paczki wypełnij papierem lub folią bąbelkową. Upewnij się także czy przesyłka jest prawidłowo zaadresowana. Następnie dokonaj pomiarów paczki i przystąp do jej wyceny na naszej stronie internetowej. Niezbędne w tym celu będą Ci wymiary oraz waga przesyłki. Wpisz je w odpowiednie pola i zobacz, jakie formy wysyłki możemy Ci zaproponować. W tym kroku dowiesz się ile zapłacisz za zamówienie. Wybierz najkorzystniejszą opcję dostawy i złóż zamówienie. Po jego opłaceniu przesyłkę nadaj w jednym z punktów paczkowych Globbox, który wybrałeś. Jeśli skorzystałeś z opcji odbioru przesyłki przez kuriera, oczekuj na przyjazd dostawcy. Tani kurier Piła? Przetestuj go z Globbox. Co dzieje się z Twoją przesyłką? Po wysłaniu paczki jej status możesz śledzić na naszej stronie internetowej.

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pile

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: