• Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

  Kurier DHL Piła

  Zamów kuriera DHL w Pile korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Piła

  Czy wiesz, że możliwe jest zamówienie taniego kuriera DHL w Pile, który przyjedzie do nas po odbiór przesyłki? Możemy też ją sami dostarczyć do jednego z punktów DHL POP w Pile, o dowolnej porze w godzinach pracy punktu. A którą opcję wybierzesz ty? Dzisiaj Internet umożliwia nam szybkie nadawanie przesyłek i to bez wychodzenia z domu. Łatwiej też znaleźć usługę w atrakcyjnej cenie. Jednym ze sposobów na niską cenę, jest zamówienie kuriera DHL w Pile za pomocą serwisu GlobKurier.pl Jakie mamy opcje nadania przesyłki? Wysyłkę paczki kurierem DHL w Pile możemy zlecić z bezpośrednim odbiorem przez kuriera z adresu nadania lub samemu dostarczyć ją do wybranego punktu DHL POP czy terminalu DHL w Pile, mieszczącego się przy ulicy Bydgoskiej 188 (czynne w godzinach 8:00-18:00). Nie musimy wtedy oczekiwać na przyjazd kuriera w określonym przedziale czasowym. Obecnie w Pile znajduje się około 10 punktów DHL POP, do których możemy dostarczyć nadawaną przez nas paczkę. Są one zlokalizowane w sklepach Żabka czy salonie Inmedio. 

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Serwis GlobKurier.pl udostępnia różne oferty kuriera DHL w Pile. Możliwe jest nadania przesyłki w jednej z kilku opcji: bezpośredniego dostarczenia jej przez kuriera do odbiorcy, dostarczenia do wybranego punktu odbioru DHL POP, szybkiej dostawy do godziny 12:00 pod wskazany adres. Paczki przez firmę DHL najczęściej dostarczane są w godzinach 8:00-18:00, ale i zdarzają się późniejsze dostawy, nawet do godziny 20. Wszystko zależy od pracy poszczególnych kurierów i dostępności odbiorców przesyłek. Paczki pod adres firmowy należy spodziewać się zazwyczaj wcześniej niż w przypadku dostarczenia tzw. „prywaty” pod adres zamieszkania. Te często są rozwożone popołudniami, kiedy spora część mieszkańców Piły jest już po pracy. Jak szybko i tanio nadać przesyłkę kurierską DHL w Pile? Z pomocą przychodzi serwis GlobKurier.pl, oferujący konkurencyjne ceny za transport paczek, kopert czy palet kurierem DHL – taniej nawet o 70% względem bezpośredniej oferty DHL. To doskonała okazja do oszczędności na wysyłkach paczek dla firm i mieszkańców Piły.

   Aby nadać paczkę kurierem DHL z Piły, wystarczy na stronie głównej serwisu wpisać dane przesyłki – wymiary i wagę, a następnie jednym kliknięciem skorzystać z darmowej porównywarki cen. Z dostępnych ofert wybrać jedną z opatrzonych logo DHL i przejść do formularza zamówienia. W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o podanie danych zamawiającego kuriera DHL w Pile, adresu nadania paczki i adresu odbiorcy (koniecznie z aktualnym numerem telefonu). Następnie uzupełnimy dane odnośnie paczki – jej zawartość, dodatkowe opcje (ubezpieczenie, pobranie, zwrot dokumentów), wskażemy punkt odbioru DHL POP (jeżeli wybraliśmy opcję dostarczenia paczki do punktu) czy zaznaczymy opcję przyjazdu kuriera z wydrukowaną etykietą. Na koniec szybka płatność jedną z kilku metod (tradycyjny przelew, zapłata kartą online czy szybkie płatności online) i gotowe. Czas operacji zamówienia kuriera w Pile nie powinien przekroczyć kwadransa.  

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pile

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: