kurier dpd

Kurier DPD Piła

Zamów kuriera DPD w Pile korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Piła

Piła jest miastem w województwie wielkopolskim, gdzie działa ponad 8500 przedsiębiorstw, zarówno małych, średnich, jak i dużych. W związku z tym konkurencja jest spora. Dominującymi branżami są elektroniczna, poligraficzna oraz elektryczna. Nic więc dziwnego, że w tym dość gęsto zaludnionym mieście, które pod względem liczby ludności zajmuje 49 miejsce w Polsce, znajduje się duża sieć DPD Pickup, czyli punktów paczkowych DPD. Na czym polegają usługi tej firmy kurierskiej i dlaczego warto z niej skorzystać za pośrednictwem Globkurier.pl?  Zamawiając kuriera na adres, najlepiej jest skorzystać z usług Globkurier.pl. Założenie konta na tej platformie trwa zaledwie chwilę i jest zupełnie darmowe. Można wyceniać przesyłki, a następnie wybrać firmę kurierską, opłacić odbiór i transport. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie listu przewozowego. Dalej można już oczekiwać na kuriera, który powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym między 8.00 a 18.00. Globkurier.pl gwarantuje bardzo niskie ceny, gdyż stawki są wynegocjowane z firmami transportowymi. Oferuje atrakcyjną ofertę zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Firma z Piły może stać się konkurencyjna na rynku e-commerce. DPD to naprawdę tani kurier. Piła to miasto, gdzie DPD Pickupów jest naprawdę dużo, w związku z tym wybór tej oferty wydaje się najlepszą opcją.      

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Pile możesz nadać i odebrać przesyłki w punktach DPD Pickup, które rozlokowane są w sklepach w różnych częściach miasta. Obecnie jest ich 9. Dodatkowo dostępne są 3 automaty paczkowe, które są wygodną alternatywą nadawana i odbierania paczek w Pile. W tym drugim przypadku trzeba posiadać aplikację DPD Mobile, a jeśli chcesz dowiedzieć się o szczegółach tej usługi, musisz odwiedzić stronę: dpd24na7.pl. Automaty paczkowe zlokalizowane są przy ul. Przemysłowej 36, Zygmunta Starego 20/4C, a także Al. Powstańców Wielkopolskich 29. Jak można się domyślić są to automaty niemal całodobowe, bo czynne w godz. od 00.00 do 23.45. Punkty nadania i odbioru umożliwiają wysyłanie przedpłaconych paczek, ale i takich, za których wysyłkę płaci się na miejscu. Na ul. Przemysłowej 36, gdzie poza automatem paczkowym znajduje się też punkt, można nadawać i odbierać paczki od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku i wnieść opłatę na miejscu.      

Taka możliwość jest także w punkcie przy ul. Zygmunta Starego 20/4C, ul. Ludowej 17, 1 Maja 7, Dąbrowskiego 8, Kilińskiego 2, czy O. M. Kolbego 15 A. W pozostałych punktach możliwe jest nadanie przesyłki opłaconej. Taka możliwość jest w markecie Dino, zlokalizowanym przy ul. Kossaka 4, czynnym od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty i od 8.00 do 21.00 w niedzielę. Ponadto przesyłkę przedpłaconą można nadać w punkcie przy ul. Jana Pawła II 1a i Jana Pawła II 7a. Warto jeszcze wiedzieć, jak wyglądają szczegóły takich usług. Otóż można przesyłać przesyłki z punktu paczkowego na adres odbiorcy, ale i z punktu paczkowego do innego punktu paczkowego. W drugim przypadku na odbiór adresat ma 7 dni, zatem bardzo dużo. Jeśli kurier DPD nie zastanie adresata w domu, to może przesyłkę zostawić w najbliższym punkcie paczkowym. Adresat ma na jej odbiór 3 dni i otrzymuje SMS-a z kodem, który musi podać przy odbiorze. Oczywiście dostępne są także standardowe usługi kurierskie DPD od drzwi do drzwi.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Pile

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: