• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Konin

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Koninie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Konin

  Konin to nowoczesne miasto położone w centralnej Polsce, w województwie wielkopolskim. Położony jest nad Wartą, w Dolinie Konińskiej. Przez lata Konin znany był przede wszystkim jako Główny  Ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecnie miasto kojarzy się z zielenią; z energią i przedsiębiorczością swoich mieszkańców. W ostatnich latach w Koninie wzrasta liczba firm i inwestycji, co przekłada się również na zainteresowanie usługami  kurierskimi i ofertą Poczty Polskiej – Pocztex. Jeżeli szukasz wygodnego sposobu na przesyłki w Koninie, zamów kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Państwowy operator pocztowy wciąż cieszy się ogromnym zaufaniem większości Polaków. Mimo że w ostatnich latach konkurenci z sektora prywatnego bardzo rozwinęli swoją ofertę, nadal mieszkańcy Konina chętnie korzystają z placówek Poczty Poczty Polskiej. Za tym rozwiązaniem przemawia przyzwyczajenie i renoma państwowej spółki oraz rozwinięta sieć placówek – w Koninie znajduje się dziewięć urzędów pocztowych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego miasta. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Pocztex to osobna firma należąca do Poczty Polskiej, której działalność koncentruje się na usługach kurierskich. W ofercie Pocztexu szczególnym zainteresowaniem cieszą się usługi takie jak: Kurier 24 i Kurier 48 – możliwość dostarczenia krajowej przesyłki kurierskiej w 24 lub 48 godziny od nadania  – nazywane również Express 24 i Express 48. Aby wysłać paczkę w Koninie, możesz dostarczyć ją do placówki Poczty Polskiej. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza w czasach pandemii SARS-Cov-2 jest jednak skorzystanie z oferty platformy Globkurier.pl która umożliwia nadanie przesyłki bez wychodzenia z domu. 

  Obecnie platforma Globkurier.pl niestety nie współpracuje z Pocztą Polską, jednak za jej pośrednictwem możesz łatwo wycenić paczkę i zyskać dostęp do ofert z całego rynku u firm kurierskich takich jak: DHL, DPD, FedEx, UPS czy GLS. Jest to bardzo proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową  i podasz parametry przesyłki – jej wymiary i wagę. To pozwoli Ci poznać wycenę u poszczególnych przewoźników i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie – będziesz mieć pewność, że nie przepłacasz. Po opłaceniu zlecenia kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres by odebrać przesyłkę. Możesz również samodzielnie dostarczyć ją do punktu stacjonarnego. W obydwu przypadkach pamiętaj o tym, by zadbać o mocne opakowanie, które nie rozwali się w transporcie.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koninie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: