• kurier dpd

  Kurier DPD Konin

  Zamów kuriera DPD w Konin korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Konin

  Konin to miasto w województwie wielkopolskim, które słynie ze swojej zabytkowej architektury, bliskości jezior, położenia nad rzeką Wartą, a także Parku Makiet Mikroskala. To również dobre miejsce na rozwój działalności gospodarczej, a do mieszkańców, których jest obecnie ok. 70 tys. codziennie przychodzi mnóstwo paczek. Wiele z nich jest dostarczanych przez kuriera DPD. Konin to miasto, gdzie znajdziesz wiele punktów nadania i odbioru. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej. Nie musisz fatygować się do punktu nadania i odbioru w Koninie, bowiem przesyłkę z Konina do innej miejscowości możesz nadać z domu. Wystarczy, że skorzystasz z platformy Globkurier.pl i dokonasz wyceny przesyłki. Trzeba uzupełnić miasto nadania i odbioru, a następnie wybrać gabaryty przesyłki, czyli długość, szerokość, wysokość i wagę, a następnie ilość paczek danego rodzaju. Potem wszystko wystarczy potwierdzić i już wyświetlają się korzystne oferty. Tani kurier w Koninie to bez wątpienia DPD. Po wpisaniu miasta i parametrów paczki, na pewno wyświetli się wśród dostępnych propozycji. Wystarczy, że wybierzesz kuriera, opłacisz przesyłkę online i już kolejnego dnia kurier DPD ją od Ciebie odbierze. Jeśli wysyłasz paczki do Konina, to także świetna opcja.   

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W Koninie znajdują się 9 punktów nadania i odbioru DPD Pickup. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ul. 3 maja 4. Paczki można nadawać i odbierać od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00. Jest też możliwość nadania i odbioru paczek w niedzielę w godzinach od 8.00 do 16.00. Oczywiście w przypadku nadawania paczek w niedzielę, kurier przyjeżdża odebrać je z punktu w poniedziałek w godzinach swojej pracy. Każdy kurier DPD pracuje w godzinach od 8.00 do 18.00. W tych godzinach można spodziewać się kuriera z przesyłką albo po jej odbiór. Kolejny punkt nadania znajduje się przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28 b. W tym przypadku odbiór i nadanie od poniedziałku do soboty możliwe są w godz. od 6.00 do 22.00. Z kolei w niedzielę paczki można odbierać dłużej niż w punkcie przy 3 maja, bo od 9.00 do 18.00.  Punkt nadania i odbioru jest umiejscowiony także przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 8/10 w Koninie. 

  Tu paczki można nadawać i odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty – od 10.00 do 14.00. Czwarty punkt znajduje się przy ul.  Świętojańskiej 27. Jest otwarty w godzinach od 9.00 do 15.00 przez pięć dni w tygodniu. W sobotę i niedzielę jest zamknięty. Siedziba DPD znajduje się także przy ul. Nadrzecznej, gdzie można nadawać i odbierać paczki od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku. Jeśli szukacie długodziałającego punktu nadania i odbioru w Koninie, to znajduje się on przy ul. Marii Dąbrowskiej 6A. Jest on czynny w godzinach od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty i od 8.00 do 21.00 w niedzielę. DPD Pick up znajdziecie przy Spółdzielców 7, otwartym od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Punkt dostępny jest także przy ul. Jana Pawła II 52 A. W tym przypadku od poniedziałku do soboty można nadawać od 6.00 do 22.30, a w niedzielę od 8 do 21.00. W tych samych godzinach otwarty jest też punkt przy ul. Ślesińskiej 7 A.  

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koninie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: