• globbox

  Globbox Konin

  Sprawdź ofertę GlobBox w Koninie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Konin

  Nadaj wygodnie przesyłkę w jednym z punktów paczkowych Globbox Konin. Możesz w ten sposób wysłać przesyłkę kopertową, paletę lub paczkę. Doręczenia Globbox realizowane są na terenie Konina oraz pozostałej części kraju. Kurier może dostarczyć Twoją przesyłkę również poza granicę Polski, np. do Niemiec, Irlandii czy USA. Nasza propozycja to konkurencyjne ceny na usługi kurierskie zarówno dla klientów biznesowych i indywidualnych. Prowadzisz małą firmę lub sklep internetowy? Sprawdź, jak działa Globbox i wysyłaj paczki z dogodnej lokalizacji.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Globbox to możliwość szybkiego nadania paczki w punkcie. Dzięki współpracy z ponad 5500 lokalami masz możliwość odbierania i zlecania przesyłek w wybranym przez siebie punkcie paczkowym. Są one zlokalizowane w bakach, placówkach usługowych czy kinach. Możesz zatem wybrać dogodne miejsce nadania i odbioru przesyłki. W Koninie punkt paczkowy Globbox czynny jest od 7:00 do 21:00. Szczegółową lokalizację oraz aktualne godziny pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Tani kurier Konin to warta uwagi propozycja dla osób indywidualnych, jak i klientów prowadzących firmę. Zamów kuriera Globbox i nie przepłacaj na dostawie niezależnie od tego, ile przesyłek w miesiącu wysyłasz. Zlecisz z nami nadania różnej wielkości. Doręczamy małe przesyłki kopertowe, większe paczki oraz palety. Dostawa możliwa jest w obrębie kraju, jak i poza nim. Odbiór paczki w punkcie to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu adresat zaoszczędzi czas. Przesyłkę można wygodnie odebrać wracając z zakupów, spaceru z psem czy w drodze do pracy. 

  Spakowałeś już paczkę i przygotowałeś dane do wysyłki? Nadaj przesyłkę w Globbox. Co zrobić, aby sprawnie zamówić kuriera? Ustal wagę oraz wymiary przesyłki i wprowadź je w miejscu wyceny na naszej stronie internetowej. Jeśli to zrobisz, system przedstawi Ci możliwe opcje dostawy. Zdecyduj się na tę, która najbardziej Ci odpowiada i zamów kuriera. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia udaj się do wybranego przez siebie punktu paczkowego Globbox i nadaj paczkę. Jeśli wolisz, aby przesyłkę odebrał od Ciebie kurier wybierz odpowiednia opcję na etapie składania zamówienia. Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę, sprawdź także poprawność danych adresowych. Status przesyłki będzie możliwy do śledzenia na naszej stronie internetowej. Dzięki temu sprawdzisz, kiedy paczka zostanie odebrana lub na jakim etapie doręczenia aktualnie się znajduje. Interesuje Cię tani kurier Konin? Wyceń przesyłkę Globbox i zobacz ile zapłacisz za dostawę. 

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koninie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: