Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Konin

Zamów kuriera DHL w Koninie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Konin

Zamów Kuriera w Koninie razem z GlobKurier.pl. Serwis umożliwia nadanie paczki z odbiorem osobistym kuriera DHL lub jej osobistego dostarczenia do wybranego punktu DHL POP na terenie Konina. Wszystko w trosce o wygodę klienta z poszanowaniem jego czasu. Korzystanie z największych firm kurierskich sprawia, że możemy uzyskać niską ofertę z dużymi możliwościami. Tak wygląda np. zamówienia kuriera DHL Konin po odbiór przesyłki za pośrednictwem serwisu GobKurier.pl. Wysyłka paczki kurierem DHL możliwa jest w dwóch wersjach. Pierwsza zakłada bezpośredni odbiór przez kuriera z adresu nadania (z opcją przyjazdu z wydrukowaną etykietą/listem przewozowym). Druga to osobiste dostarczenia pakunku do wybranego punktu DHL POP lub automatu DHL Locker. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłkę możemy dostarczyć do terminalu w Koninie przy Wojska Polskiego 37 (czynny w godzinach 8-18) lub do jednego z punktów DHL POP, których na terenie Konina znajduje się 14. Zlokalizowane są między innymi w sklepach Żabka czy Fresh-Market (czynne w godzinach pracy sklepu), a także w Inmedio Cafe w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. Przesyłki kurierem DHL są doręczane w Koninie w godzinach 8-18, chociaż niektórzy kurierzy mogą pracować dłużej, np. do 20. Wszystko uzależnione jest od odbiorców. Przesyłki do firm najczęściej trafiają wcześniej — maksymalnie do 14 czy 15. Przesyłki do odbiorców prywatnych bywają dostarczane później, nawet do 18 czy wspomnianej 20. Wynika to z większej dostępności mieszkańców Konina, którzy w ciągu dnia często przebywają w pracy.Warto pamiętać, że kurierom w Koninie także zależy na szybkim dostarczeniu wszystkich przesyłek, dlatego niezwykle ważny jest numer kontaktowy do odbiorcy, ułatwiający cały proces dostawy paczki. 

Tani kurier DHL Konin tylko z serwisem GlobKurier.pl, a wszystko za sprawą umowy o współpracy pomiędzy oboma firmami. Efektem tego jest możliwość zaoferowania atrakcyjnych cen za usługi kurierskie DHL mieszkańcom i firmom nadającym z Konina. GlobKurier.pl umożliwia całkowicie za darmo porównanie cen u wielu firm kurierskich, oferując ich usługi do 70% taniej niż w przypadku bezpośredniego zamówienia u danego kuriera. Jedną z czołowych firm dostępnych w ogólnopolskim serwisie GlogKurier.pl jest kurier DHL, oferujący transport kopert, paczek i palet na terenie całego kraju w przeciągu 1-2 dni roboczych od daty nadania. Jaka wygodnie nadać przesyłkę kurierem DHL na terenie Konina. Wystarczy na stronie GlobKurier.pl podać wymiary i wagę paczki, a następnie z listy dostępnych ofert wybrać tę z logo DHL. Dalej pozostanie już wypełnienie formularza zamówienia z adresami oraz dokonanie płatności jedną z kilku dostępnych opcji. Całość nie powinna zająć dłużej niż kilkanaście minut.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koninie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: