Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Konin

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Koninie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Konin

Chcąc nadawać niewielkie przesyłki z Konina do klientów  tanio i szybko, warto skorzystać z Orlen Paczka. Konin jest miastem, gdzie można znaleźć wiele punktów nadania i odbioru. Zatem zamawiając niewielkie towary ma się pewność, że dotrą do wybranego punktu w przeciągu 3 dni roboczych. Co ważne kurier Orlen Paczka w Koninie dostępny jest za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl. Tu można liczyć na niskie ceny, wygodne płatności i śledzenie przesyłek. Co warto wiedzieć na temat kuriera Orlen Paczka w Koninie? Konin to malownicze miasto w województwie wielkopolskim, gdzie prężnie rozwinięta jest sieć Orlen Paczka. Znajduje się tu 35 punktów nadania i odbioru. Zatem zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą wygodnie nadawać i odbierać przesyłki blisko miejsca zamieszkania czy siedziby firmy. Jeśli szukasz długo otwartych punktów w Koninie to takie mieszczą się oczywiście na stacjach benzynowych Orlen. Przy ul. Torowej 22 jest jedna z nich, a paczki można odbierać w budynku stacji paliw od 6.00 do 22.00 przez cały tydzień. Także w punktach partnerskich można odbierać i nadawać paczki kurierem Orlen przez cały tydzień. Jeden z takich punktów znajduje się przy ul. Okólnej 54. W sklepie Stokrotka można nadawać i odbierać paczki od poniedziałku do soboty od 6.00 do 23.00, a także w niedzielę od 8.00 do 22.00. Na stacji Paliw przy. Al. Jana Pawła II 1C można odbierać i nadawać paczki przez całą dobę. Możliwości jest naprawdę dużo. Warto wiedzieć, że kurierzy Orlen dostarczają i odbierają paczki z punktów o godz. 6.00. Kurier Orlen Paczka to dawna Paczka w Ruchu, dlatego punkty odbioru znajdują się też we wszystkich kioskach RUCH w mieście.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

To tani kurier w Koninie, bowiem cennik jest naprawdę korzystny. Trzeba tylko pamiętać, że paczka nie może być cięższa niż 20 kg, a jej wymiary nie mogą przekraczać 20 cm x 30 cm x 50 cm. Orlen Paczka to możliwość nadania na stacjach benzynowych Orlen, we wspomniany kioskach RUCH-u i punktach partnerskich, a także w automatach paczkowych. Zamów kuriera Orlen Paczka w Koninie za pośrednictwem Globkurier.pl! Jeśli chcesz zamówić kuriera Orlen Paczka w Koninie, to ze swoją paczką musisz udać się do punktu nadania. Najpierw jednak wszystkie formalności załatwiasz online i najlepiej to zrobić za pośrednictwem brokera kurierskiego Globkurier.pl, gdzie można liczyć na najniższe ceny za przesyłkę, gdyż wszystkie są wynegocjowane. 

Ceny mogą być niższe nawet o 70% niż w przypadku zamówienia usługi przez stronę Orlen Paczka. Wystarczy, że założysz darmowe konto, co trwa chwilę. Następnie możesz już wycenić swoją paczkę czy kilka paczek. Spośród rankingu kurierów wybierasz Orlen Paczka, opłacasz usługę online i z zapakowaną paczką idziesz do punktu nadania. To bardzo wygodne dla przedsiębiorców, którzy handlują drobnymi i niezbyt ciężkimi przedmiotami, w ten sposób mogą zaoferować swoim klientom niską cenę wysyłki. To również świetna opcja dla klientów indywidualnych. Można śledzić wszystkie przesyłki Orlen paczka na Globkurier.pl po zalogowaniu i wejściu w zakładkę śledzenie przesyłek, a następnie wpisaniu numeru listu przewozowego.    

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Koninie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: