Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Zgierz

Zamów kuriera UPS w Zgierzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Zgierz

Zgierz leży w województwie łódzkim i wchodzi w skład aglomeracji łódzkiej. Miasto zamieszkuje ponad 56 tysięcy osób, które na co dzień korzystają z oferty sklepów wysyłkowych i firm kurierskich. Dzięki temu w Zgierzu działa między innymi kurier UPS, który dostarcza przesyłki we wszystkie dni robocze oraz w soboty. Z jego oferty mogą skorzystać osoby prywatne i klienci biznesowi z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dowiedz się więcej o tym, jak działa kurier UPS w Zgierzu. UPS cieszy się dobrą renomą w całym kraju, dlatego na terenie Zgierza jego placówki są cenione przez mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców. Kurier prowadzi kilkanaście punktów odbioru paczek Access Point. Klienci UPS mogą również nadawać w nich przesyłki międzynarodowe i krajowe. Każdego dnia w Access Point można wysyłać również paczki ekspresowe, które docierają do odbiorcy w ciagu 24 godzin. Dodatkowo oferta UPS jest w Zgierzu obejmuje usługę My Choice, dzięki której odbiorca może wskazać datę i preferowaną godzinę doręczenia przesyłki. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Zgierz oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw. Wśród nich na uwagę zasługują przede wszystkim przesyłki międzynarodowe realizowane drogą lądową lub samolotową. UPS wspiera branżę lotniczą w utrzymaniu sprawnych łańcuchów dostaw, a branżę motoryzacyjną w szybszym zamawianiu części potrzebnych do napraw samochodów. W branży farmaceutycznej amerykański kurier zapewnia optymalne warunki transportu leków i wyrobów medycznych. Sklepy wielobranżowe mogą natomiast liczyć na wsparcie w przypadku zwrotów zamówień przez klientów.W serwisie globkurier.pl użytkownicy znajdą najtańsze przesyłki kurierskie w wielu firmach przewozowych. Platforma współpracuje z wieloma kurierami i w imieniu swoich użytkowników negocjuje niższe ceny na usługi.

Ich koszt jest niższy nawet do 70% w porównaniu do standardowego cennika. Co ważne, użytkownicy mogą wybierać spośród usług różnych firm kurierskich na podstawie wyników, które wskaże im wyszukiwarka w serwisie. Dzięki temu nie przegapią najniższych cen na przesyłki. Globkurier.pl wspiera w szybkim i wygodnym wysyłaniu paczek od klientów indywidualnych i biznesowych. Intuicyjny panel ułatwia przygotowanie etykiet przewozowych oraz umożliwia tworzenie list stałych odbiorców. Dla przedsiębiorców dodatkowo przygotowano opcję generowania zbiorczych list przewozowych, przydatną w sklepach wysyłkowych. Ponadto platforma oferuje wygodny system płatności odroczonych, dzięki któremu firmy poprawiają płynność finansową.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zgierzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: