• globbox

  Globbox Zgierz

  Sprawdź ofertę GlobBox w Zgierzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Zgierz

  Nawet w niewielkich miastach można wysyłać przesyłki kurierskie z punktów. Często zlokalizowane są one kilka kilometrów dalej w innej miejscowości. A jak jest z Globbox w Zgierzu? Gdzie można nadawać i odbierać przesyłki? Podpowiemy, o czym należy pamiętać korzystając z usług tego przewoźnika, a także gdzie najlepiej i jak wycenić przesyłkę, aby nie przepłacić. Już teraz podpowiemy, że broker kurierski Globkurier.pl będzie odpowiednim rozwiązaniem.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Zgierz jest niewielkim miastem położonym w sąsiedztwie Łodzi. I to właśnie w tym mieście należy szukać najbliższych punktów nadania i odbioru Globbox. Jeden z nich zlokalizowany jest na ul. Zgierskiej 233 a, położony jest ok. 4 km od Zgierza. W C KMK Alkohole znajduje się ów punkt. Jest czynny w godz. od 9.00 do 22.00 od poniedziałku do czwartku. Z kolei w piątek i sobotę przesyłki można nadawać i odbierać w godz. od 9.00 do 23.00. Także w niedzielę jest to możliwe od 12.00 do 19.00. Pobliski punkt nadania położony mniej niż 5 km od Zgierza znajduje się także przy ul. Syrenki 11 B. W tym przypadku można nadawać paczki od 10.00 do 23.00 od poniedziałku do czwartku, a także od 10.00 do 24.00 w piątki i soboty. W niedzielę jest to możliwe w godz. od 10.00 do 23.00. Warto wiedzieć, że paczkę należy wcześniej opłacić, wyceniając ją online i tu najlepszym wyborem jest Globkurier.pl. Trzeba wiedzieć, że można nadawać też przesyłki za pobraniem COD. Tutaj potrzebne jest opłacenie transportu, a kwota zwracana jest na konto po opłaceniu przesyłki przez adresata. Z Globbox można nadawać także palety, które nie mogą być wyższe niż 200 cm. 

  Aby nadać przesyłkę należy wybrać ofertę Globbox, najpierw trzeba założyć darmowe konto. Trwa to dosłownie chwilę. Po jego potwierdzeniu można przystąpić do wyceny pierwszej paczki. Jeśli posiadasz kilka przesyłek o tych samych wymiarach i wadze, to po wpisaniu tych parametrów wpisujesz liczbę i możesz nadać przesyłki generując zbiorowy list przewozowy, a przy tym zaoszczędzić na przesyłce. Firmy mogą korzystać z odroczonej płatności faktur. Nadaj przesyłkę w Globbox w Zgierzu i uprzednio zamów kuriera za pośrednictwem Globkurier.pl także dlatego, że możesz zyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u danego przewoźnika. Wszystkie ceny są bowiem negocjowane, a firmy mogą skorzystać także z indywidualnej wyceny. Broker kurierski Globkurier.pl udziela również wsparcia w sytuacji, gdy paczka i jej zawartość ulegną uszkodzeniu albo gdy paczka zostanie zgubiona. Oczywiście najłatwiej jest gdy wykupi się ubezpieczenie. Wtedy można liczyć na zniwelowanie strat. Korzystanie z platformy jest niezwykle intuicyjne i poradzi sobie z tym nawet osoba, która wcześniej nie korzystała z takich usług. Dzięki tańszym przesyłkom firma może być bardziej konkurencyjna na rynku, co przekłada się też na większą ilość zamówień i większe zyski. Również osoby prywatne mogą tutaj zaoszczędzić na wysyłce Globbox. W końcu niejeden z nas czasem sprzedaje różne rzeczy i nie chce na tym stracić.        

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zgierzu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: