Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Zgierz

Zamów kuriera DHL w Zgierzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Zgierz

DHL to firma zajmująca się transportem oraz logistyką, założona w Niemczech i posiadająca liczne oddziały na całym świecie. Również w Polsce znajduje się wiele punktów obsługi klienta, w których można odbierać oraz nadawać paczki. Cały proces nadawania i odbioru może być jednak wykonany w całości przez Internet, bez wychodzenia z domu. W tym celu zamów kuriera za pośrednictwem GlobKurier.pl. Świadczymy usługi w wielu miastach; jednym z nich jest także Zgierz. Zgierz jest graniczącym z Łodzią miastem zamieszkanym przez ponad 55 tysięcy osób. Funkcjonuje w nim 14 placówek i punktów DHL, w których można nadać lub odebrać przesyłkę. Kurier DHL rozwozi przesyłki na terenie Zgierza w dni robocze w trzech przedziałach czasowych, łącznie od 8:00 do 22:00. Umożliwia to szybkie doręczenia – większość paczek trafia do odbiorców w ciągu dwóch dni roboczych, a niektóre nawet kolejnego dnia po nadaniu. Zazwyczaj podejmowane są dwie próby doręczenia paczki przez kuriera. W przypadku niepowodzenia paczka trafia do punktu, w którym może zostać odebrana następnego dnia. Przewoźnik umożliwia także przekierowanie przesyłki na inny adres.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl oferujemy możliwość taniego i szybkiego przesyłania różnego rodzaju paczek na terenie całej Polski. Skorzystaj z naszych usług również wtedy, gdy potrzebujesz kuriera DHL w Zgierzu. Zyskujesz nie tylko korzystne ceny i wysoką jakość usług, ale także możliwość szybkiego nadania paczki bez wychodzenia z domu – w całości online. Zamówienie kuriera odbywa się nawet w kilka minut. Indywidualną ofertę tworzymy na podstawie podanych przez Ciebie kilku podstawowych informacji na temat przesyłki, takich jak miejscowość nadawcy i odbiorcy oraz gabaryty i waga. Zamów kuriera DHL, wybierając odpowiednią opcję spośród przygotowanych na tej podstawie kilkudziesięciu ofert. Następnie podaj już tylko niezbędne dane do wysyłki. 

Na tym etapie możesz także wykupić takie usługi jak dodatkowe ubezpieczenie lub dostarczenie paczki do konkretnej godziny. Zamówienie możesz opłacić na dwa sposoby: przelewem online (szybkim lub tradycyjnym), bądź płacąc bezpośrednio kurierowi, który w ustalonym terminie przyjedzie po paczkę. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Działamy na rynku od wielu lat, współpracując z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami. Dzięki temu możemy negocjować wyjątkowo korzystne stawki i zapewniać nowoczesne narzędzia, które ułatwiają szybkie i bezpieczne realizowanie zleceń. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z wysyłką lub odbiorem przesyłki możesz skontaktować się z opiekunem danego zlecenia, który udzieli Ci profesjonalnej pomocy.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zgierzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: