Menu

kurier InPost

Kurier InPost Zgierz

Zamów kuriera InPost w Zgierzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Zgierz

Dbając o zaspokojenie oczekiwań klientów, firmy świadczące usługi kurierskie muszą nieustannie poszerzać swoją ofertę. InPost wprowadza innowacyjne rozwiązania, pozwalające na poszerzanie grona stałych klientów. Kurier InPost nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb klientów. Prowadzone działania kierowane są do klientów indywidualnych oraz firm, zwłaszcza z branży e-commerce. Kluczowe usługi oferowane przez InPost to przesyłanie paczek wraz z wygodnym nadawaniem oraz odbieraniem. Flagowy dla InPost produkt to Paczkomaty, umożliwiające korzystanie z usług kurierskich w dowolnych godzinach. Osoby preferujące nadawanie i odbieranie paczek bezpośrednio spod wskazanego adresu, mają możliwość skorzystać z profesjonalnych kurierów. Przedsiębiorstwa korzystające stale z usług InPost mogą uzyskać indywidualną wycenę usług oraz szereg dodatkowych usprawnień, takich jak przesyłki pobraniowe, darmowe zwroty i odbiór paczek bezpośrednio z siedziby. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Zgierz jest świadomy faktu, że potrzeby klientów są różne i ulegają zmianie w zależności od etapu życia. Z tego powodu posiada w swojej ofercie nie tylko wygodną usługę nadawania i odbierania przesyłek bezpośrednio spod wskazanego adresu, ale również aż dwadzieścia siedem całodobowych paczkomatów. Pozwalają one na skorzystanie z usług kurierskich samodzielnie, poza standardowymi godzinami pracy kurierów. Gwarancja dostawy w następnym dniu roboczym, którą oferuje kurier InPost Zgierz, dotyczy przesyłek o standardowym rozmiarze i wadze poniżej 50 kilogramów. W takim przypadku będzie ona doręczona adresatowi do godziny 17. 

Paczki ważące mniej niż 30 kilogramów, zazwyczaj dostarczane są w godzinach porannych, do 10 lub 12. W podobnych porach dnia umieszczane są przesyłki w paczkomacie, lecz klient może odebrać je w dowolnych godzinach. Nadawanie paczek InPost jest możliwe na wiele sposobów, natomiast opcja „Zamów kuriera”, dostępna na stronie GlobKurier.pl jest szczególnie prosta. To intuicyjny proces, wymagający wypełnienia jedynie kilku łatwych punków. Przede wszystkim, konieczne jest podanie danych na temat wymiarów oraz wagi przesyłki, a także adresów nadawcy i odbiorcy. Na ich podstawie system dokona wyceny przesyłki. Klient musi jedynie wybrać usługę i dokonać płatności

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zgierzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: