Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Zgierz

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Zgierzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Zgierz

Jednym z największych przewoźników w kraju jest Poczta Polska. Ta państwowa instytucja świadczy usługi nie tylko na terenie Polski, ale także poza jego granicami. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie placówki oferują nam taką możliwość. Poczta Polska nie ma bowiem placówek poza granicami kraju, a jedynie podpisane umowy z innymi narodowymi przewoźnikami. Instytucja stale się rozwija i każdego roku dostarcza nam nowsze rozwiązania w zakresie dostarczania oraz odbierania paczek. Poczta Polska to państwowa instytucja z wieloletnim doświadczeniem. Jednak w ostatnich latach wprowadziła wiele innowacji, które wpłynęły na jej działalność. Dużym plusem było powołanie Pocztexu. Kurier Poczta Polska dostarcza przesyłki pod wskazany adres w dni robocze w godzinach 8.30-17.30. Warto też pamiętać, że przesyłki można odebrać w wielu punktach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Z dostępem do usług Poczty Polskiej nie będą mieli nawet mieszkańcy mniejszych miejscowości.  

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Zgierzu nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego punktu nadania i odebrania paczki. Poczta Polska oferuje opcję ekspresowy i tani kurier. W mieście znajduje się 5 urzędów pocztowych świadczących usługi Pocztex. Punkty odbioru i nadania paczek można też znaleźć aż w 9 sklepach Żabka. W Zgierzu znajduje się też kilka punktów odbioru w innych sklepach: 1 w saloniku RUCH, 2 w sklepie Biedronka i 2 w Delikatesach Centrum. Większość urzędów pocztowych w Zgierzu jest czynnych od poniedziałku do piątku, a tylko 1 z nich jest otwarty również w soboty. Godziny otwarcia najlepiej sprawdzić na oficjalnej stronie Poczty Polskiej, gdyż mogą one być zmienne. 

Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. Natomiast sklep Biedronka pracują od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Salonik RUCH jest czynny codziennie, ale ma różne godziny otwarcia w zależności od dnia. Z kolei Delikatesy Centrum pracują codziennie od 5 do 23. Jak nadać paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej? Najprostszym rozwiązaniem jest wypełnienie formularza GlobKurier.pl. Wpisujemy dane paczki i pokazuje nam się lista dostępnych opcji. Następnie powinniśmy wybrać tę, która nas zainteresuje. Teraz pozostało tylko wypełnić dane adresowe i czekać na kuriera, który przyjedzie po naszą przesyłkę. Prawda, że to proste?  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zgierz

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: