Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Szczeciek

Zamów kuriera UPS w Szczecinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Szczecinek

Szczecinek w województwie zachodniopomorskim jest niewielkim miastem, w którym zamieszkuje około 40 tysięcy osób. Miasteczko leży w niewielkiej odległości od granicy z Niemcami, dlatego stanowi ważny punkt dla firm kurierskich. Wysyła się z niego setki paczek za zachodnią granicę, a także do innych części Polski. Duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie sprawia, że w Szczecinku działa amerykańska firma UPS. Sprawdź, jakie usługi realizuje kurier UPS na terenie Szczecinka. W Szczecinku działa kilkanaście punktów prowadzonych przez UPS lub współpracujących z amerykańską firmą kurierską. W Access Pointach klienci mogą odebrać przesyłki krajowe i zagraniczne oraz nadać paczki o różnych gabarytach. Punkty odbioru paczek działają od poniedziałku do soboty – znajdują się między innymi przy sklepach i punktach świadczących inne usługi. Niektóre Access Pointy działają również w niedziele, by zapewnić klientom UPS jak największą elastyczność w kwestii terminie odbioru przesyłek.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier UPS Szczecinek obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Dla każdego klienta ma przygotowaną ofertę przystosowaną do rodzaju wysyłanych paczek oraz ich liczby w ciągu miesiąca. Firmy mogą skorzystać dodatkowo z atrakcyjnego systemu płatności odroczonych. Klienci indywidualni mogą za to zdecydować się na usługę My Choice, dzięki której kurier UPS dostarczy przesyłkę o wskazanej porze. W jej ramach istnieje również opcja przechowania paczki na czas urlopu odbiorcy i dostarczenia jej po jego powrocie do domu. Platforma globkurier.pl współpracuje z kurierem UPS. Dzięki temu jej użytkownicy mogą liczyć na niskie ceny za usługi – ich koszt jest nawet do 70% niższy niż w przypadku standardowego cennika. 

Serwis umożliwia błyskawiczne wysyłanie paczek dowolnego typu do większości krajów na świecie oraz do wszystkich miast i małych miejscowości w Polsce. W celu wysłania przesyłki użytkownik wybiera jej gabaryt, przewoźnika, a następnie dokonuje płatności online. Po zaksięgowaniu opłaty za paczkę może wydrukować etykietę przewozową i nadać przesyłkę. Globkurier.pl umożliwia przedsiębiorcom tworzenie zbiorczych list przewozowych oraz nadawanie paczek za pobraniem. W razie potrzeby firmy mogą korzystać z płatności odroczonych, by ograniczyć problemy z płynnością finansową. Wszystkie przesyłki krajowe i międzynarodowe można objąć dobrowolnym ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia towarów w trasie. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: