Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Szczecinek

Zamów kuriera DHL w Szczecinku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Szczecinek

Obecne na współczesnym rynku usług kurierskich i logistycznych firmy muszą stale obserwować zmieniające się potrzeby konsumentów. Tylko dzięki temu mogą wystarczająco elastycznie dopasowywać swoją ofertę. DHL posiada obecnie status lidera, co zostało spowodowane szeroką i odpowiadającą na potrzeby konsumentów ofertą. Kurier DHL świadczy liczne usługi, skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Kluczowym aspektem jest także zakres – DHL umożliwia nadanie przesyłki nie tylko na terenie Polski, a również w wielu innych państw. Wszystkie przesyłki mogą zostać dostarczone w opcji door to door. Aby klienci DHL mogli zostać w pełni usatysfakcjonowani, wprowadzone zostały usługi dodatkowe. Kluczowa jest oczywiście możliwość łatwego i intuicyjnego przekierowania przesyłki do punktu DHL Parcel oraz powiadomienia SMS.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Część klientów korzystających z usług kurierskich, ceni sobie wygodę i komfort, jaki zapewnia możliwość nadanie lub odebrania paczki bezpośrednio z domu. Tani kurier Szczecinek zdaje sobie jednak sprawę, że nie każdy na co dzień przebywa w domu w godzinach pracy kurierka. W tym celu DHL umożliwia skorzystanie w mniej standardowych godzinach, za pomocą osiemnastu wygodnych punktów. Zlokalizowane zostały w okolicy osiedli, zazwyczaj na terenie sklepów spożywczych. Dzięki temu można wygodnie nadać lub odebrać paczkę podczas codziennych zakupów. Kurier DHL Szczecinek gwarantuje swoim klientom otrzymanie paczki już następnego dnia po nadaniu. Dzięki możliwości łatwego ustalenia godziny dostawy, w przypadku paczek o standardowej wadze, można otrzymać przesyłkę nawet do godziny 9. 

Przesyłki o większym gabarycie posiadają dwudniowy okres dostawy oraz trzy warianty godziny odbioru. Możliwe jest ustalenie otrzymania paczki na godziny poranne, pomiędzy 12 a 22 oraz po 22. Punkty DHL Parcel działają w godzinach 8-18, co może być wygodną alternatywą dla osób pracujących poza domem. Nadawanie paczek DHL z pomocą opcji zamów kuriera na stronie GlobKurier.pl jest proste i nie zabiera wiele czasu. Klient musi jedynie przygotować i wymierzyć przesyłkę, aby w kolejnym etapie móc podać jej wymiary, wagę oraz adres nadawcy i odbiorcy. Na podstawie tych danych wyliczony zostanie koszt dostawy. Następnie należy wybrać przewoźnika i wypełnić formularz zamówienia. Potem pozostaje jedynie oczekiwać przyjazdu kuriera. Dzięki tym usprawnieniom, nadawanie przesyłek przestaje być skomplikowane. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Szczecinku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: